Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Škodovka a TPCA ruší výrobu. Hyundai stále jede. Hyundai nezastavíš! [mention=48545]Stringo[/mention], tys prostě věděl, co si koupit!

 

Jinak od pondělí máme nařízenou práci z domu. Celý kancl je prázdný. Naprostá šílenost, jaké věci se dějí. Jinak včera jsem od Respilonu objednal nano roušky... Docela jsem brečel u platby. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny vás zdravím a koukám že jsem o sraz nepřišel . já jsem jeden z těch co má  výjimku z karenteny a mohl jsem za hranice do práce ,bohužel vodní mezinárodní doprava se zastavit nemůže takže jsem v karanténě  na lodi [emoji6]
Tak se drž a případné nemocné házej přes palubu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na takovou lichvu já kašlu, mám 2 roušky FFP 2 zadarmo z práce, z dřívějška, měli to hlavně lakýrníci, já spíše kvůli prašnosti. Mohl jsem jich mít asi i víc, ale ne v současné situaci. Teď už není nic a pro nikoho. Kdo to taky mohl ještě v lednu tušit. 

Nicméně je mám spíše jako rezervu, jinak mám látkovou roušku. 

V práci nemá od zaměstnavatele nikdo žádné roušky a to ani řidiči, pouze je k dispozici omezené množství dezinfekčního gelu. 

 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, stanmar napsal:

Tak na takovou lichvu já kašlu, mám 2 roušky FFP 2 zadarmo z práce, z dřívějška, měli to hlavně lakýrníci, já spíše kvůli prašnosti. Mohl jsem jich mít asi i víc, ale ne v současné situaci. Teď už není nic a pro nikoho. Kdo to taky mohl ještě v lednu tušit. 

Nicméně je mám spíše jako rezervu, jinak mám látkovou roušku. 

V práci nemá od zaměstnavatele nikdo žádné roušky a to ani řidiči, pouze je k dispozici omezené množství dezinfekčního gelu. 

 

Tak nějak. Před vypuknutím šílenosti jsem si mohl nabrat FFP 3 kolik chci. Jenže k čemu by mě tehdá byly, že?. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všude... Nejhorší je, že třeba do Plzeňské FN dorazilo 200000 roušek a během dne byly v prdeli. Tak nastoupil ředitel a řekl všem (4000 zaměstnanců) ať si přinesou roušky z domova, protože jinak budou v práci bez nich - moc dobře věděl že si je vzali domů, protože jinde nejsou... A takhle je to všude, kdo měl před 3 týdny k respirátorům a rouškám přístup, tak je má, ostatní mají smůlu. O to víc mě zaráží, že na netu je nespočet videí, jak si je udělat doma a pořád do včerejšího rozhodnutí vlády o povinnosti, to spoustu lidí nemělo [emoji849]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...