Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Včera sem poprvé viděl novou oktu. Já myslivce moc nemusím, bral bych ji v liftu. A stříbrná nic moc. Problém je a bude s motory. V manuálu jen ty slabé a nevydařené. Silnější jen DSG. A DSG se jim čím dál víc nedaří, Karel ze Škodovky mě varoval. Mají s nimi čím dál více závad a omrdávají je na materiálu. Říkal určitě nebrat. Takže ono nebude asi co časem koupit. Zůstanu tedy ještě dalších deset let se svým chrochtou. Teď má asi153 tis, tak za deset let to bude kolem půl míče [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nové auta nelákají, filtr částic u benzínovych motoru je zlo jak u nafty..... když vypaluje nafta, tak naftový motor přijde třeba o 40% vykonu.....

U Benzínu filtry vypalují průběžně,ale když jsou filtry trošku víc zanášený, chvílí trvá než auto začne mít 100% výkon.... je to fakt zlo...

jediná výhoda jsou čisté koncovky vyfuku, ale to mě je nějak jedno....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že si to žije svým životem, kdyby alespoň na palubáku svítila při regeneraci kontrolka..

Jsem zvědavý na i30 kde se bude u 1.5 T-GDi odpojovat rovnou celá spojka ve spojení s vypnutým motorem... To bude teprve výmrd asi...

Jenže co koupit, nové auto už dneska z linky bez filtru (kromě Mazdy s atmosférou) nepořídíš... Diesel po vyzkoušení benzínu už asi chtít ani nebudu, to by musel být opravdu dobrý kup od někoho známého za slušné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...