Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Coze Motosi? Tak ze si zacal promorovat jako spravny Prazak Prahu, teda co to placam, zbytek republiky? Praha uz je promorena dostatecne. Staci se ted podivat jak to vypada v Hornbachu apod.. Tam se to mori jedna basen. Prymula ma radost..[emoji23][emoji23][emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem myslel že to tu zase chcíplo už jedno na co ?

já si užívám volno.

a od včera začnu jezdit do karenteny nevím do kdy protože jsem v práci ve Tří  a za rok na lodi nepotkáme co za jeden den v marketu? děkujeme sousedi ? 

Odstěhoval jesem se na zahrádku ?

DSC_0212~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capitani pijou rum vole. Ale jinak breci jako vsichni pendleri, co rejzuji ojra a co uz po tydnu breceli, ze nebudou mit na chleba. Co si mysli, ze jim je ublizovano a ze to jen oni odnesou. No, kdo jednou ochutna tajemnou moc ojra ( euromilasek) uz bez nej nemuze byt, i kdyby mel skoncit na plicni ventilaci. [emoji23]
Promin kapitane, musel jsem, ac to neni cele tak uplne na tebe a v tomhle mas pravdu. Jeste lepsi jsou Prazaci ( pro Stana, nejen Ti) co utikaji do Hornbachu pro kvetinacek aby jim neco na zahradce neuteklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není problém jen Prahy, co si jako vláda i lidi myslí? Otevřou jeden nebo dva hobby markety v okrese, lidi zavřený doma, tak co se asi tak stane? Já tam potřeboval taky jít, 3 týdny čekám na to, až budu moc koupit debilní posrané šroubení a pár 200mm hřebů... to je úplně normální, že lidi vyráží všichni... Jen mě sere to, že tam nejde jeden člověk jak to má být, ale vyráží si tam ve dvou nebo ve třech, to mě sralo nejvíc [emoji849]

 

Jo a nejvíc je fakt, že má v Plzni Hornbach 8 pokladen, ale jely jen 4, potom tam byly fronty jako kráva [emoji34]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...