Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, to na to prisli brzo. Takle to funguje kdekoliv jinde uz davno kdyz se cloveka chteji zbavit. Muzes mit kolektivni smlouvy 3, pracovni smlouvu na dobu neurcitou atd. Moje zena by o tom mohla vypravet kdysi po 12ti letech na poste treba.
Kamarad co ted delal 15let na soude v Praze bezpecaka pres IT. Znelibil se vedouci a tak dostal 2 vytykaci dopisy za chyby za ktere ani nemohl. Treti uz nedostal, bo dal radeji vypoved sam s tim ze jim to tam hodil na hlavu a pred tim sel jeste mesic marodit. Jedina obrana je jit za vcasu marodit dlouhodobe, to te pak vyhodit nemohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z Clintovo platu 80tis je 60% porad dobrych. Navic se ti do toho pocitaji vikendy. [emoji16] Odpusti si takove zbytecnosti jako kaviar v nedeli k obedu, ruskou vodku z dovozu atd. Bozkov taky dobrej. Takova Prazska vodka za 130 je good.
Letiste ted prijde treba na to, ze rada mist vlastne nepotrebuje, po Run way sem a tam muze jezdit cvicena opice atd. [emoji23]
Kdyby bylo nejhur, tak ja v tom Clinta nenecham, misto u me u kopirky by se jeste naslo a konecne by nasel dusevni obohaceni v tom, ze by zacal delat smysluplnou praci s nejakym vysledkem. [emoji23]
Stejne, kdyz se to tak veme kolem a kolem, tak za tu pandemii mohou stejne letadla, nebyt jich, nikdy by se to tak nerozsirilo. Holt se muselo rejzovat do posledni chvile a tohle je vysledek, ted krvaceji. Kdyby se hned v zacatcich zakazaly vsechny lety z Ciny, zavedly karanteny pro vracejici se z Ciny atd., neco by to stalo, ale spolecnost a lide by normalne fungovali.
No Clint jeste muze oprasit stary bussiness v podobe Autoskoly a vyucovani jizdy vozem vlhke 18nactky. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, to na to prisli brzo. Takle to funguje kdekoliv jinde uz davno kdyz se cloveka chteji zbavit. Muzes mit kolektivni smlouvy 3, pracovni smlouvu na dobu neurcitou atd. Moje zena by o tom mohla vypravet kdysi po 12ti letech na poste treba.
Kamarad co ted delal 15let na soude v Praze bezpecaka pres IT. Znelibil se vedouci a tak dostal 2 vytykaci dopisy za chyby za ktere ani nemohl. Treti uz nedostal, bo dal radeji vypoved sam s tim ze jim to tam hodil na hlavu a pred tim sel jeste mesic marodit. Jedina obrana je jit za vcasu marodit dlouhodobe, to te pak vyhodit nemohou.
Jo to tě vyhodit nemůžou, ale jak přestaneš, hned první den to máš na stole. Takže to jen oddálíš. A důvodem je právě ta dlouhá marodní [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kamo, ja si tady delam prdel, ale preji Ti aby to dobre dopadlo. Ja to znam se svou zenou, praci taky resime uz rok, nemuze najit nejakou kloudnou, sice nejakou ma, ale stoji to za hovno. Kdyz se nekam hlasi na vyberko do statniho treba, nejakou smulou nebo nahodou konci vzdy druha. Tak ze vim o co go. Nejhorsi je proste ta nejistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prej se zatím propouštění naše důležité oddělení netýká. Pochopili prostě, že to tam hrdinsky držíme právě my. Bez nás by se letiště položilo. Jsme vlastně stejní hrdinové, jako Rusové, když osvobodili Prahu. Možná, že i větší [emoji6][emoji3]

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem ve stejné skupině, ale až přijde do tuhého, půjdeme taky, protože jeden ředitel = 20 makáčů a nedělám si iluze, že máte jen generála, ale budete mít dalších 20 ředitelů od PR až po hajzlbáby jako u nás a každý z nich je nepostradatelný [emoji23]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amici tak akorát bombardovali Kobylysy, to Rudá armáda zvítězila. Američani tu nebyli vůbec, to se jen převlékli Vlasovci do amerických uniforem, aby je Rusové nemohli pověsit na kandelábr za zradu [emoji3] Teď už se to ví, že to tak bylo [emoji3][emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem blbej, kecal sem a přehlédl profláknutou civilní světle modrou oktavku. Předjel jsem ji a ani to nevěděl. Tak se za mnou pustili. Prej kdybych měl o jeden km méně, tak mě nechali. Já jel 160 tempomat jako vždy. A naměřili 155. Takže jsou ještě docela tolerantní.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...