Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Přesně. :D

 

Ty vole, teď mi z firmy došla zpráva, že se neobjednávají nová auta z důvodu dlouhé čekací doby v ŠA. Prý si mám vybrat ze zatím vrácených aut lidí, co oděšli z firmy a jakmile budou čekací doby menší než 6 měsíců, tak si můžu vybrat nové auto. Neoficiální info od prodejců, které máme, je, že Superb je teď s výrobou tak na 9 - 12 měsíců dle konfigurace. <_<

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale Octavii jsem ani nechtěl. 2.0 TDI mají sice s DSG, ale ta cena je úplně mimo. Mám limit na 830 tisících s DPH a dát to za Octavii mi nepříjde prostě správné. To auto má hodnotu tak 450 - 650 tisíc. Byl jsem fakt rozhodnutý pro Superba v tom benzínu, protože jsem ho měl na týden půjčený a bylo to bezva auto. No, ale takhle jsem zvědavý, co na mě zbude. :D

Editováno: , autor: Sabiza
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem osobně zvědavý, zda-li prodeje skočí na ta čísla, kde před Covidem-19. Např. firmy v okolí té naší většinou pozastavily objednávky nových aut, takže čas ukáže. Aktuálně se šetří všude.

Dle různých recenzetů je Octavia prakticky za stejnou cenu, jako O3, ale dokonce s větší výbavou. Nicméně dát za 2,0TDi s DSG ve Style plus 850tis.Kč a ten vůz nemá ani DCC ba ani Webasto. Je to jen můj osobní problém, ale s tou cenou se nemůžu stále ztotožnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej 6-9 mesicu, ty vole ty ho objednas, a kdyz ti prijde, mas uz stary auto. At jde cela Skoda do prdele. Strycovi prisel po 8mesicich Kardiaq RS v plne za skoro 1.5mil a nema to ani odvetravany sedacky, nema tu to asistentku Lauru, baterku to ma v kufru, zabira to misto. Jako na pohled pomerne pekne auto, zevnitr i z venku ( ma i ty prahy), ale nemuzu si pomoct, tu hodnotu to proste nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on za to částečně může Covid, který prodlužuje čekací doby. Dneska ještě ani lidi, kteří objednali v lednu nebo únoru netuší, kdy auta dostanou. Takže mám teď na výběr. Buď si od 1. 6. vezmu prachy za firemní auto nebo dostanu to, co po někom zůstalo s tím, že jakmile najedu nějaký počet kilometrů, budu si moct objednat nové. Zatím to vypadá tak, že vezmu druhou variantu. Zůstalo tam pár docela dobře vybavených aut ještě z doby, kdy nestála ta auta nesmysl a pak si vezmu nové. Uvidím... tento týden má náš fleeťák dovolenou, takže čekám na seznam těch zgerbů, co tam zůstaly.

 

Jinak Kodiaq RS je snad jediný Kodiaq, který se mi líbí. Ale to by znamenalo vzít si svých 700 tisíc a vrazit je do firemního auta. A to nepřipadá v úvahu. Už tak je docela obtížné něco rodinného postavit za ten rozpočet, pokud je člověk opravdu fixovaný na to, že chce DSG převodovku.

 

No co... příští sraz už nejspíše bude ve fleetové slepici a Passat půjde z domu. Snad půjde brzo z domu i Kia a dostaví se to víkendové auto od indické kočky. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1,5 tsi prej se nepovedla a nekupovat mi říkal kamarád, co dělá šéfa prodeje u Škodovky. [emoji6] Takže já ještě tak pět let vydržím s tím svým. Včera technická, najeto skoro 160, žádný problém prej, auto jak nové, emise nula. Prej to čistí vzduch [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stryc by cekal i bez kovidu 6mesicu. V den kdy se vyhlasil nouzovy stav ho meli z fabriky prevazet na salon. Dokonce byla i preprava objednana, vedeni chtelo aby se rozvezly alespon ta hotova auta, ale odborari pry to utali. Covid nekovid i tak cekat 6 mesicu na auto mi prijde blaznovstvi, Skoda neni Ferrari. Navic co si stryc procital zahranicni fora, tak Anglani a jine zapadni zeme cekaly jen 3mesice. Pak se ukazalo, ze to bude nejspis kvuli panorame. Tedy kvuli ni zdrzeni 3 mesice jeste davno pred Covit. Na Toyoty se ted pry ceka az 8 mesicu pri objednavce taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1,5 tsi prej se nepovedla a nekupovat mi říkal kamarád, co dělá šéfa prodeje u Škodovky. [emoji6] Takže já ještě tak pět let vydržím s tím svým. Včera technická, najeto skoro 160, žádný problém prej, auto jak nové, emise nula. Prej to čistí vzduch [emoji3]
Vidíš to a mnoho lidí i zde na fóru je s ní v Superbu a Octaviích spokojená. To cukání, které motor provázelo po spuštění výroby je vyřešeno, spotřeba je slušná, vypínání válců nepoznáš a osobně mi nijak nevadí. To auto s přehledem dá 150 tisíc km, což je ve firemní flotile strop. No a pokud ne, hodím klíčem po fleeťákovi a vezmu si jiné auto. [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 1,5 tsi prej se nepovedla a nekupovat mi říkal kamarád, co dělá šéfa prodeje u Škodovky. [emoji6] Takže já ještě tak pět let vydržím s tím svým. Včera technická, najeto skoro 160, žádný problém prej, auto jak nové, emise nula. Prej to čistí vzduch [emoji3]
Ve 280000km co měla moje 2.0TDi byly emise taky v pořádku, na autě vše původní - vstřiky, katalizátor, výfuk, lambda... Chce to pravidelný a kvalitní servis a není co řešit.
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš to a mnoho lidí i zde na fóru je s ní v Superbu a Octaviích spokojená. To cukání, které motor provázelo po spuštění výroby je vyřešeno, spotřeba je slušná, vypínání válců nepoznáš a osobně mi nijak nevadí. To auto s přehledem dá 150 tisíc km, což je ve firemní flotile strop. No a pokud ne, hodím klíčem po fleeťákovi a vezmu si jiné auto. [emoji23]
Pokud si vozíš zadek v autě, které ti někdo dal, není co řešit, kdybys ho kupoval za své, budeš mluvit jinak...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...