Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Zdar hoši od Slepičí řeky. No já mám teď po dovolených a Jiřík mi napsal až teď, což je pro mě dost na rychlo a už něco mám. Nestihl bych to. Tedy mi musíte odpustit a bohužel ani tentokrát nepřijedu. Ještě bych Vám stejně z Croatia dovezl Coviďáky.  :-)  Tohle forum je na hovno bez TT. Jestli nezaložíme skupinu na messengeru. Jirka je hovno ředitel, neumí okaučovat ani to TT tady. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože nejde TT, Nějakej chrom mě v mobilu neupozorní na příspěvek a já měl dovolenou atd. tak nebyl čas sem lézt. Tak snad jindy.  Teď je blbej čas si myslím po prázdninách atd., každý toho má hodně. Clint, tomu to je jedno, ten je buď pořád doma a nebo se občas jede vyspat do práce. Ten změnu nezaznamená. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kráso, a tohle napíše kancelářská krysa co má ve čtvrtek už malý pátek (neb je zaměstnán v Praze) jezdí na 9 a ve čtyři odpoledne už sedí doma na terase. V sobotu byl naposledy v nějaké práci ještě za bolševika, neb občas byla ve škole povinná sobota. O neděli ani netuší, že se chodí někde taky dělat. A s noční straší malé děti před spaním. :t

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byl u měl Kočkagin, tramvajový veterán a testli jsme tu 1,5 TSI v té nové oktávce a nakonec mi dal za pravdu, je to mizerný, vlažný, za studena cuká, v průběhu řazení pozdě padají otáčky, čili člověk pouští spojkovej pedál do plynu a zase to cuká.... Potvrdil i brácha s 1,4 TSI 90kW, že mu to jede lépe. Palec dolů. Emise to zase uplně zlikvidovaly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak oktávka bídná. Pominu-li vrzání někde vzadu od sedačky, tlačila mě střední konzola do pravé nohy. Je to tvrdý plast, ostrá hrana. Všechno se nastavuje v tom přiblblém velkém displeji, zmizela důležitá tlačítka z trojky. Auto si nic nepamatuje, všechno nastavujete po nastartování znovu, lane asistent - dvě kliknutí, startstop - dvě kliknutí + zpět na hlavní obrazovku, jízdní režimy dvě kliknutí, už jen vnitřní cirkulace: zmizelo tlačítko, dojedete Tatru a chcete hned zmáčknout. Tady ne. Musíte přes obrazovku do klima menu, pak přepnout na základní ovládání klimy z tzv chytré klimy a pak se objeví teprve ikona vnitřní klimy. Po startu musíte čekat, než se obraovka probere a pak teprve kolečko vypínání všech píčovin. Takže než člověk vyjede, stráví několik minut na nesmyslech. Neustále mi mizely budíky, že jsem omylem na volantu při zatáčení něco dlaní stisknul. Neustále ty ekotipy, ty jdou snad vypnout. Furt to řve, vidí to cyklistu a píská to. Ty matrix světla úplně na hovno. Chápu, svítíte dálkovejma a ono si to úhluje protijedoucí auto a drží ho to v tmavém úhlu kvůli oslnění. Jenže ono to reaguje i na značky, co jsou vámi nasvícené. Takže jedu po rovné silnici, ve tmě, nikde nikdo a ty světla vám před očina tancují, neustále vytváří zbytečné slepá úhly, je to jak diskotéka. Nakonec nevidí člověk nic.

Asi se to lidem líbí, na displeji vás to uvítá, ono se to rozloučí, přijede autíčko, zabliká, prostě mraky píčovin. Chci si změnit stanici a ono to mělo stanice podle abecedy, než bych něco vabral, jsem v příkopu. Spotřeba 8 litrů. Mým stylem, aby to trochu jelo, kde jsem v ropě max 6, tohle o dva víc. A ještě to zdaleka nejede jak ten dvoulitr nafta. Laura asistent nefungovala vůbec, nešlo Kessy a nestále to hlásilo, že front asist běží v omezeném režimu. Dnes nešel ovládat ani start stop, napsalo že není dostupný :D

Nejhorší je, že tenhle systém, který vás dokonale otráví a vy rezignujete na všechno to vypínání a nastavovávní se začne objevovat i v Superbu, Karoqu a vůbec dalších autech.... Takže pokud ještě někde bude normální auto, až ho budu schánět, Škoda to bohužel asi už nebude.

Editováno: , autor: Clint
  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ještě nemluvím o interiéru, zase plast ve dveřích, te´d pro jistotu děrovanej, chybějící spodní rameno volantu, místo toho jen platová záslepka, hadr na palubní desce, to by mě zajímala údržba, středové ofuky, které funí na kolena, nebo na hubu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A díky eurománii a její posedlosti zdražily aktuálně i ojeté vozy. A ne zrovna o málo. O těch nových, jako je např. OIV, ani nemluvě :-(. 
 

Doufám, že zažiju konec toho molochu. Ať nechají hospodářskou součinnost, volný pohyb a zbytek jejich agitační politiky si můžou nacpat do ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...