Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Já dneska jezdil se Sorim v okolí Průhonic a musím ho pochválit, absolutně bez problémů díky jeho výšce. Vyhrnutý sníh od radlice z bočních ulic na hlavní nebyl pproblém a barieru jsem přejel suveréně a taky včechny neprohrnutý silnice zvládnul jako za sucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Joker 85 napsal:

Trošku něco málo spadlo a v Praze je hned kalamita ???

Ano pro předohraby je kalamita. Stačí se podívat na řidiče jak mají ztuhlý a vyděšený pohled a to se vlečou 30 km rychle, jen aby neurvali něco plastováho na podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, wolfspitz napsal:

Ano pro předohraby je kalamita. Stačí se podívat na řidiče jak mají ztuhlý a vyděšený pohled a to se vlečou 30 km rychle, jen aby neurvali něco plastováho na podvozku.

 

Ano, opravdu si někteří z nás nemají potřebu hrát na hrdiny, kteří to narvou do zatáček bez rozmyslu. Neříkám, že jsem byl dneska nějak moc vyděšený, ale pokud jedeš po něčem takovém, tak máš prostě dostatek obezřetnosti jak k sobě, tak k okolí - nikdy nevíš, kdy Ti vyletí nějaký wannabe frajer se starou 4x4 pochcávkou ze zatáčky...

 

oC5nW3y.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jen technická. Jak jsem byl oceněn, že jezdím podle předpisů a znám je, tak ta soutěž pokračuje. Hraje se o ceny a na konci o večírek s holkama, pitím a občerstvením. [emoji16]
Pokud by se chtěl někdo poučit, zjistit co si ještě pamatuje a dovzdělat se je možnost.
Stačí kouknout na www.nebouram.cz , zaregistrovat se a soutěžit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak fajn iniciativa. Dlouhodobě jsem za to, aby každý držitel řidičáku dělal jednou za 10 let přezkoušení, alespoň z teoretických znalostí, protože přednosti, pravidla zipu nebo třeba zdravověda je některým velká neznámá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem až překvapený, jak jsou ty testy reálné:

 

image.thumb.png.dcff78444b970b4a8402d968fea72514.png

 

1) Nabourané BMW.

2) Řidič BMW bez vesty.

3) Řidič BMW neumí dávat trojúhelník .

4) Řidič BMW bez blinkrů.

 

@motosman Ty nemáš co dělat, že? Těch počet bodů... https://www.nebouram.cz/statistiky

 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

My jsme pirati ne zadna vorezavatka. To by musela reditelka nabidnout jeste nejaky vecerni bonus s ni ve virivce treba. Svezeni v Kodiaqu je dobre tak pro Clinta. emoji23.png nebo Beuticka. emoji23.png

Si piš. Topolová už má to nejlepší za sebou, to radši svezení v Kodiaqu, i když SUV moc nemusím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...