Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

@Stringo Tak samozřejmě to samé jako jsi napsal ty by mohl napsat každý obráceně (místo rok starého auta za 400 koupit 4 roky starého diesela za 200).

 

Ale mi se tu bavíme o tom, že za stejné peníze dnes lze koupit beznín nebo nafťák se stejným výkonem, pokud se bavíme o jetých (třeba ročních) autech.

A tam je potom právě už ta roční úspora na menší spotřebě zcela prokazatelně výhodná ve prospěch nafťáku.

 

Viz. nafťák vs. benziňák nebo nafťák vs. benziňák, nebo stovky dalších totožných případů (neber mě za slovo, jen jsem nahodil první příklady co jsem natrefil bez zkoumání výbav atd., je to jen pro příklad že dnes opravdu lze sehnat podobná auta za stejné peníze na benzín i naftu)

Tedy v případě kdy někdo koupí nafťáka za cenu benziňáku, což je dnes zcela normální u staršího auta, tak prostě chtě nechtě bude ročně šetřit nemálo peněz i kdyby s tím jezdil kolem komína. A jelikož dnešní nafťáky opravdu nevynikají problémy jako minulé generace, tak ty peníze není třeba tlačit do nějakého servisu, ale užívat si jinak (třeba šetřit na benziňáka, aby člověk měl taky jednou ticho :D )

 

Ale jinak já zase naopak nic nemám proti benzínům. Jen pro mě aktuálně nejsou výhodné. Jinak je ale každý argument jen pro ně (resp. pro CNG)

Editováno: , autor: ZbyšekSU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ZbyšekSU Ale ty dvojice Oktávek mají každá podstatně rozdílnou výbavu, v prvním případě jsou to LED světla, ve druhém je to třeba Style vs. Style Pus a 15tis km na tachometru. Takže když už porovnávat, tak porovnatelné. Ale upřímně, kdo chce TDI, koupí si TDI a kdo chce benzín, koupí si benzín. Diskuze na toto téma nikdy nikam nevedly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby neměl z auta průtokáč na motorový olej, tak by třeba dehet neměl. 

Mě Tsi nevypeklo, proto jej mám znovu. 

Sice říkám že je nafta fuj, ale pokud bych měl větší nájezd, tak bych asi uvažoval ekonomičtěji. Teď mi to za ten projev motoru stojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kokta7 co jsem koukal tak 1,0 TSI vs. 1,6TDI a nebo 1,4TSI vs. 2,0TDI jich je kupa za shodné ceny. A tam je to právě o shodnosti výkonem (85/110kw).

Ale souhlasím že dát za novou takové peníze je pro mě také úlet. Sám jsem kupoval nové auto jen třikrát za život a vždy se to snažil nakonfigurovat tak, aby to nebyl takový úlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, kokta7 napsal:

@ZbyšekSU no nevím, TDI má většinou vždy menší výkon... Když vidím, že někteří lidi si jsou schopni koupit Oktavii v 2.0TDI za 700 000 - 800 000Kč, tak ta cena je fakt nesmyslně vysoko....

V mém případně toto platí a na mých 132 kW má snad jen 135kw ve čtyřkolce, jenže ta není rozhodně jen za 700 tisíc.

U ojetých je to trošku jinak, ale i tam je 1,8 TSi levněší. Pokud ji teda porovnávám s výkonově a parametrově co nejvíce podobným motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to že smrdí, neznamená, že vypouštějí škodliviny. Ale je to prostě tak. Když byl rozdíl výkonu a spotřeby velký, tak se TDi vyplatilo, dneska už tomu tak není, dokonce i ty dvoulitrové atmosféry od Mazdy jezdí za 6l/100km, ale ten výkon je nižší...
Prej za šest [emoji23][emoji23] No dám ti asi telefon na mého kamaráda, řekne ti, za kolik s M6 dvoulitrem benzínem jezdí. Nestačila by ti ani provize z prodeje plutonia [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...