Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Já chci Multivan nebo alespoň Sharan, teď jsem musel pár věcí stěhovat z bytu a furt jsem musel někoho otravovat. Te´d mám půjčenou od kámoše Cadynu a to je koráb kurva, najednou tolik místa až je mi z toho divně. Ta stísněná mrňavá auta už mě nebaví. Rodinný vůz pořádný chci, Pořádné MPV a ne tyhle SUV o hovně, jak to všude poslední dobou cpou - velký z venku a uvnitř Rapid, i když v prostoru pro nohy ten Rapid kolikrát i tak vyhrává na plné čáře.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, proc? Protoze obcas potrebuji vozit vic nez 4 osoby. Protoze by se mi obcas hodilo aby vzadu byla 3 plnohodnotna sedadla a pohodlne se dvema detskyma autosedackama se tam vesel jeste treti clovek. Dale, pokud mas posuvne zadni dvere je to uplne jjny komfort nez s klasickymi dvermi. Protoze v MPV vseobecne nejsi jak sardinka, vzdusnost, odkladaci prostory, sedis vyse - nastupujes a vystupujes jako clovek mas lepsi prehled atd. atd.. A uz vubec nehovorim o velikosti nakladaciho otvoru a vubec moznosti velikosti nakladu, ktera se taky i kdyz malo hodi. Kombi je dle meho pro rodinu porad takovy kompromis i kdyz dostacujici pro 4.
Znam nekolik lidi co presedlali do MPV a nikdo uz se do klasickeho auta uz vratit nechce. Jine to asi bude az deti vyrostou a odejdou ale i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná bych vzal Touran, ale větší kisnu už fakt ne. Vzhledem k charakteru většiny jízd opravdu nepotřebuji takový prostor. Jsme čtyři, takže Octavie nám bohatě stačí. Abych bral při výběr auta ohledy na to, že možná povezu někoho dalšího mi připadá zbytečné. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soused má Caddy Maxi a je naprosto spokojený.  Jsou tři, ale vleze se mu tam úplně všechno. Je vášnivý rybář, takže v pátek odpoledne naloží Caddynu, hodí tam úplně všechno náčiní, včetně matrace na spánek a jede. Chrápe v autě, protože pokud vykuchá zadní sedačky, má tam letiště jako kráva. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej si nedavno poridil tohle: http://www.auto.cz/opel-combo-cena-cenik-prodlouzena-verze-xl-je-drazsi-o-25-000-korun-124643

 

Ma 2 deti (10 a 14) a psa.. necelych 400k, ma line assist, light assist a nejaky chujoviny.. ale za mne, ... to vypada strasne. 

 

Ja priznivcem MPV proste nejsem, to radejc SUV jak tohle.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, ja mam totiz jeste rodice bez auta a RP, ktere bych rad oba bral sebou pri cestach za jinymi pribuznymi. Kdyz bylo jen jedno dite, tak to slo. Ted uz to nejde a pokud, tak na kratkou cestu mohu vzit jen jednoho za cenu, ze dam malou s autosedackou na predni sedadlo, coz delam velmi nerad. Sice mam 2 auta, mohl bych jet dvema, ale to se pak jaksi prodrazi.
Na nejakou estetiku ja seru. Jsem fotr od rodiny a ne nejaky pubertak co honi Tuzing na Nordschleife jako Kokta. Z toho uz jsem vyrostl. Mne zajima prakticnost a pohodli. A chapu ze kdo jsou jen ve 4 a nepotrebuji nic resit tak Kombi, zejmena jako 0 nebo S skutecne staci. Touran je dobrej, ma vzadu misto, ale kufr nic moc bych rekl. To uz radeji tu Caddynu. Proste kdo zazil poradny auto uz do malyho nechce. Ja mel ted 3dny Caddynu a i kdyz slo spis o dodavkovou verzi s 5ti misty tak se mi to auto libilo. No a nebo pak tohle, jsem potkal predevcirem. [emoji23][emoji23][emoji23]fe785518d06b600173b36a971458bebb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...