Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Poptám asistentku. Jel jsem s tím naposled před 5 roky. Vlastník auta je už pryč. Co nezapomenu je bezedná nádrž, spousty peněz a klesající ručička palivoměru.

S jiným LC (asi 100) jsem dojel z Dejvic na Bochov a nádrž prázdná. [emoji23] Tam jsem něco pojezdil, natankovat a z5. Tolik benzínu by nesežrala kinderka za celý svůj život.[emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak kdo je plačka ty vole. To vy Pražáci přeci neřešíte, když můžete v Praze dát za panelákový byt 2,3,4 miliony, tak nějaký litr benzínu sem, nějaký tam, vás nemůže rozházet. Navíc už tehdá měl LC asi jen 40ti litrovou nádrž tak se nemůžeš divit. ? Kolegovo fotr, s kterým občas jedeme na oběd má te´d toho nejnovějšího LC 2,7 dehet a jezdí za 8-9 litrů. Před tím měl IX55 a s ním jezdil za 10-11. Co z toho vyplývá? Když nemáš na benzín, kup si dehet. Ono, u nás stejně nového ani v benzínu už nekoupíš, jen s tímto motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...