Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Kde má Škoda najednou ty levné díly? V prdeli. Než dát 30-40tis do starýho verku to bych ho raději strčil ze skály, no jo no, 4x4 se vyplatí asi. ? Garážník, by použil díl z vrakáče katák na něj navařil a máš to.  Ale takové Renault řešení, mít jako jeden díl vlnovec s katalizátorem. Škoda se učí rychle. 

 

M_ike, že se ptáš, jasně že Mustang, Tesla 3 je zpracováním apod. ještě větší sračka než S. Na druhou stranu zase nutno podotknout, že Mustang z hlediska bezpečnosti na tom není bůh ví jak dobře, myslím, že má nyní nově snad jen 3 hvězdy EURO NCUP.  Tak že ve výsledku jao služebák bych nevolil ani jedno. jako auto pro zábavu na víkendy Mustang ano, ale na každodenní používání asi ne.  Na druhou stranu dovozy amerických V8 by mělo v září končit protože ty motory nebudou splňovat emisní normu EU6d, tedy si ho dovezeš, ale nepřihlásíš, to platí i pro oficiální dovozy. Možná ale Ford to okaučuje a ty motory budou tu normu plnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW má nějaké problémy s dodávkou ND.  

 

Já bych vzal Teslu. Je to sice dělané na koleni, ale ta jízda je super. Teda pokud se nejede moc daleko. Základ je parkovat  v garáži u zásuvky. Jinak odešla klika u řidiče. Naštěstí to vyřešila tkanička od bot. Chvála bohu za servis v Praze. (od března)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petrrr Pro teslu (elektro celkove) plati velka vyhoda s parkovanim po Praze. Mustang novy (2018/19 verze) ma uz snad vic jak ty 3 hvezdicky ne? Dovoz se urcite nejak vyresi, nicmene Mustang sam dela verze pro EU kde to uz snad i splnuji. Hodne se sem dovazeli V6, ty v EU vubec nejsou ofiko prodavane.

Nicmene na vikendovy jezdeni je Mustang, jako druhy auto (zejmena po Praze a okoli) to elektro smysl ma.

Teslu 3 sem videl na vlastni oci.. a to slicovani neni tak priserny jak kazdej popisuje.. ale bude to urcite kus od kusu, asi jako s tvym Rapidem :D

 

Jinak ta trojka s prodlouzenym dojezdem dava pres 500km (takze 400km da na 100%), coz je uz slusny. eGolf ma nejakejch usmudlanejch 300 snad jenom..

 

Kazdopadne zpracovanim je i ten mustang.. typicky americky auto. Tvrdy plasty, taky vsechno uplne nelicuje.. Ale ten motor.. TEN MOTOR! :wub:

 

 

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srdce proti rozumu, to vždycky bitva. Tesla, volba rozumu, Mustang volba srdcem.  A dřív nebo později Mustangy s tímhle motorem už v EU nebudou. Nevěřím, že to dokážou udržet. Od září by měla vejít v platnost EU6d, většina amerik V8 tuhle normu plnit nebude a tak ji tady už nepřihlásíš. Vyjímku mají ta vozidla která budou před zářím v USA Kanadě apod. registrovaná, tedy si to auto dovezeš v podstatě jako ojeté, tak to je ok. Jako nové si ho už nedovezeš, resp. dovezeš, ale nepřihlásíš. Tak jsem to četl na nějaký diskusi kladenskýho dovozce amerik a konkrétně se jednalo o Chevrolet Camaro. No Ford co jsem se koukal, tak plní EU 6.II tedy 6c. Ale je otázka jestli si vše pamatuji, nějak jsem to dopodrobna nestudoval, páč se mě to netýká, jen jsem to zahlédl. Tvrdý plasty mám i já v Rapidu a Octávka ty její výplně dveří by si mohla s Amerikou potřást ruce. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...