Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Tak Seat je bráchy, takže tak... Seat funguje dobře, za 100 000km se tam nic nepokazilo a najelo to celkem i dost kol na okruhu... Jenom tam řeším spotřební věci jako pneu, kotouče a destičky. Jednou spojka.

Auta končejí asi, takže sem chtěl aspoň 6 válec, zadokolku a normálnější motor....  no převzetí auta asi nedospíme, takže tak :-D 

Třeba 2x větší náklad, ale o 120 kW silnější motor, velký brzdy, podvozek o hodně lepší atd...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já zas čekám až pošlu Rapida že skály. Nedávno jsem měnil komplet brzdy. ATE. Přední kotouče začaly po 6tis vibrovat. Ok uhadala se reklamace. Teď tam mám nový asi 3tis km a začínám zase pociťovat počáteční vibrace při brzdění v určitých rychlostech. Nějaká rada co by to mohlo být? Podvozkove dily jsou ok..Vše jsme prohlíželi, destičky prirezle nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš z toho dělat dospělé auto, Rapid je jen na popojíždění a ne na pořádnou jízdu ála KoktaStyle [emoji23]

Teď vážně, vypadá to na funkci brzd jako takových, buď by mohly být přidřené písty, které by potom mohly tlačit destičku ke kotouči nerovnoměrně a tím ty kotouče křivit, nebo jsou nevhodné destičky vs. kotouče (destičky tvrdší než kotouče). Nenapadá mě nic jiného, když máš vše okolo v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...