Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

DSG je pro dementy a líné jedince, co musí mít za jízdy jednu nohu schovanou pod prdelí a v druhé ruce držet rohlík se salámem [emoji3] Proč budu vyhazovat padesát za tenhle pičus, co se stejně po čase vysype a mačkat trapný pádla, když můžu ušetřit a mít manuál, co mě baví a udělá jen to co já zrovna chci a potřebuji. [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle máš asi pravdu, ten cenový rozdíl už potom není tak znatelný, případně ho kompenzuje třeba o něco vyšší nájezd nebo výbava. U mě je to pouze o tom, že se mi nestane něco nepředvídaného, nerad řeším nenadálé situace. Neměl jsem automat nikdy dlouhodobě, párkrát jsem se svezl a jo bylo to fajn, do města asi super a na dálnici taktéž, ale jakmile bych s tím měl jezdit denně do práce asi bych se s tím pral. Ono do jsoucna stejně asi manuály zmizí a nic jiného mi nezbude, ale zatím jsem věrný manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty děláš z DSG naprostý zlo a nepředvídatelnou věc. Ta převodovka je předvídatelná a po několika desítkách kilometrech prostě přijdeš na to, jak se chová. Jediný, co tomu prostě u 2.0 TDI dělá problém, je rychlost kolem 50 km/h. To jde řešit několika způsoby. Přepnout řazení ve městě do manuálu, řešit tu trojku přes pádlo nebo hodit převodovku do S módu a bude tu trojku držet. Prostě nic, co bys nedokázal vyřešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máte pořád proti DSG, víme všichni že to není super automat bez chyby.

já mám manuál rád ale nestyska se mě po něm a když zatoužím po manuálním řádění vezmu manželce fobii nastartuju bez spojky zařadím jedničku se špatně došlaplou spojkou a hurá přískokem do města kvedlat vařečkou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...