Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Stringo napsal:

V Bolce v muzeu mají všechno zamčené, na Showroomech je asi ještě nemají, ale tam si budeš moct sednout...

 

před 2 hodinami, LukášCBR napsal:

U prodejců v lednu 2020.
Já se raději dívat nepůjdu, jelikož roční vozy budou až za dlouho, tak mám času dost :-).
Jinak pravda. Pár měsíců a pes po tom “neštěkne”, jelikož jich bude všude plno.

Předváděcí auta pro zákaznické jízdy až během února. 

Jinak u mého prodejce zatím jeden vážný zájemce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Stan prodá čtyřokou, pač zjistí, že se unáhlil (myslel, že víc světel, víc vidět) a rovnou mrskne rezervačku na novou 

 

Tak určitě :D

V ničem jsem se neunáhlil a pokud bych měl mít O IV jako další auto tak to bude nejdřív v době kdy už bude facelift. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 oči mě netrápí ani u současné. Pokud bude nějaká změna spíš očekávám nižší světla než rozdělení na dvě části. 

No vzhledem k tomu kdy možná budu měnit auto už nebude možnost předface objednat a u ročních vozů bude již určitě k dostání facelift. 

Navíc neříkám, že to bude opět Škoda. Pokud tedy vůbec. 

Kdoví co bude k mání.... 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On nakonec stejně každej zjistí, že Oktávka nabízí hodně místa, velký kufr a ovládání už máme tak nějak podvědomě v hlavě, logické uspořádání, ještě rozumné zpracování, když to vezmu na tu dnešní bidu... Navíc to auto se mi líbí. No akorát doufám, že rozumné motory budou v manuálu [emoji52]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, v průměru ano, ale co si budeme povídat, když zdraží skokově elektřinu, palivo, potraviny o 7% tobě hned nikdo 7% nepřidá, takže to přidávání je irelevantní. Pokud neděláš sám na sebe a nedaří se ti, moc lépe na tom v konečném důsledku nejsi. Máš sice na výplatnici peněz víc, ale celkově vydáváš víc za všechno kolem. Takže našetřit větší množství peněz je stejně problematické jako před 15.lety

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...