Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

Kluci, chtěl bych Vás poprosit o hlas pro mého bratrance PETRA BĚŽELA, který byl nominován v anketě ZLATÝ VOLANT 2019 v kategorii motokáry. Stačí jeden klik, bez registrace a dalších píčovin.

https://www.zlatyvolant.cz/zlaty-volant-hlasovani/

Předem díky všem, kteří dají hlas, případně budou dál sdílet

64ed5e3e58635e11eaa0a68453be7c16.jpg

V 29. 11. 2019 na 10:10, Clerfayt napsal:

To se mi líbí. Chci to i na svojí OIII. 

IMG_20191129_082413.jpg.38aa870c8113579ef10fc39fbc66c741.jpg

Kovbojové mají zase nové hračky 😂

Aspoň to je praktický 🤫 dobře se s tím budou sundavat v Praze motorkáři, babky na přechodu a děti na nástupním ostrůvku 🤭🤔

A světla jim nechají halogen 😂 tohle je možný snad jen v ČR. 

Už by je mohli aspoň naučit jezdit protože většina těch kluků jezdí jak Pepík od Chlumce na pivo. A řidičské dovednosti asi trenujou na hrací konzoli 😂.  

• Like 1

Na co by jim byly LED světla, když to každýmu druhýmu svítí do země...:kol-26:

• Like 1

před 1 minutou, Joker 85 napsal:

A světla jim nechají halogen 😂 tohle je možný snad jen v ČR. 

A k čemu LED? Stejně to ke spánku na polňačce nepotřebujou.

Jinak já proti policii ČR nic nemám. Párkrát jsme si to vysvětlili a od té doby když se potkáme a jedu na moto tak se i zdravíme. Oni placackou já nohou (nikdy si myslí že to znamená že na ně jak pes chči.u ale jen slušně zdravím🤔😂

A po zadním na mě taky mavaji že se jim to líbí 😂. Většina jsou normální a zbytek ignoruji. Takže bych jim ty světla přál i seřízene👍

O těch mi ani nemluv. Ty umí dávat akorát lístečky za parkování..... Tím by si měli přivydělat důchodci a městský dělat něco užitečného. 😊

Na lístečky se vyser. Nic to neznamená. Ještě jsem na lísteček nereagoval a nic... Ať si tě ofiko pozvou, pokud mají zájem. 

Je jen levnější, vhodnější a má lepší motory, jinak nic. :D 

U nás v “horách” nafasovali onehdá ix35, jakože eSUuuuVééé a krom toho, že se to do terénu nehodí, jich jezdí aktuálně už minimum :-((.

Dokud budu fanda Škodovky (i když mě poslední dobou sere jak naslouchá Eurosojuzu a ne zákazníkům), nesmí mi hundaj domů, ani kdyby do něj dávali osmiválec za běžnou cenu.  

Edited by Clerfayt
  • Upvote 1

Jsem si říkal taky a mám ho teď doma a byť ne všechno je podle mých představ, tak jsem spokojený...

• Like 2

Před hodinou, Clerfayt napsal:

Dokud budu fanda Škodovky (i když mě poslední dobou sere jak naslouchá Eurosojuzu a ne zákazníkům), nesmí mi hundaj domů, ani kdyby do něj dávali osmiválec za běžnou cenu.  

Jenže stát se nemá rozhodovat podle toho, co se mu líbí nebo ne, ale podle cen. Čistě dle toho, na kolik co vychází peněz. Pokud Hyundai nabízí lepší cenu v pořízení a v následné klasické údržbě, nemá stát řešit to, co je nebo není hezčí či více cool. A zrovna třeba i30 se mi pro měšťáky líbí. Pokud to brali v těch 1.6 GDI motorech, tak jsou bez turba, můžeš jim nakládat v podstatě téměř hned a hlavně... rozvody jsou řešení přes řetěz, takže to vydrží.

před 1 hodinou, Clerfayt napsal:

Mluvíš mi z duše, kamaráde 😎👍

Stringo také jsem odhlasoval. Píšou tam, že v únoru bude žranice. Tak to nezapomeň upřesnit.

• Like 1
  • Upvote 1

Už jsem horší než ženská. Napsal jsem Ježuchovi o elektro vozítko a mezi tím vyrobili nové.

• Like 1

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Kluci, chtěl bych Vás poprosit o hlas pro mého bratrance PETRA BĚŽELA, který byl nominován v anketě ZLATÝ VOLANT 2019 v kategorii motokáry. Stačí jeden klik, bez registrace a dalších píčovin.

Vzhledem k tomu, že mě baví vaše diskuze, poslal jsem hlas 🙂

• Like 1

Motos z té elektřiny už začíná magořit Ty bys měl jet do Bruselu a ukázat jim, jak jsi si ten jejich zkurvenej plán elektrifikace vzal jako svazácký úkol.