Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

A přitom jsme jinak spořádaní, slušní, pracující a daně platící občané své země.... :D

• Like 1

Klucí právě za ty rasisty a xenofoby nás můžou popotahovat. A vlastně mám jiný názor. My, nejsme žádní rasisti, nikdo z nás tady. Češi obecně vycházejí z nějaké zkušenosti, byť třeba zprostředkované.  Prostě tyhle dělají bordel, tak jsou pro mě bordeláři. Támhleti ve Francii vražděj, takže se jich bojím a nechci si je pustit do republiky. To není rasismus, ale reakce na zkušenost a přirozená ochrana. Jsem přesvědčený, že když se nějaká rasa nebo národ chová slušně, paušálně řeknu, Češi s ní mít problém nebudou! Např. Mě vůbec nevadí Vietnamci, Japonci.... přoč by měli? Proč bych je měl odsuzovat kvůli rase, že vypadají jinak? 

Ať si třeba Američani vzpomenou, jak vyhladili indiány. Jak portugalci a Španělé plenili jižní Ameriku.... Angláni to samý. Němci posílali lidi do transportů? Švédi sem na nás dělali nájezdy jak na dobytek. A nás si ti samý, co páchali jednu genocidu za druhou dovolují označovat za rasisty a xenofoby? A mi jim to uvěříme? Takže žádní rasisti ani xenofobové. Jen zcela přirozeně nemáme rádi ty, se krerými je secsakramensky špatná zkušenost. 

• Like 2

to nemusíš mít rád koho chceš, stejně nás hned převálcují jako kus hovna.... jsme prostě malý a ještě před 30 lety napadlo rozděli čsfr....

• Upvote 1

@Clerfayt  Máš naprostou pravdu, ale když budou chtít, tak ji stejně překroutí. Holt dneska se ustupuje hlavně těm, kteří nejvíc řvou a "brečí". Jsem zvědavej, jakej bude svět, až budou slušný a pracovitý lidi v menšině. To už nebude mít kdo tvořit hodnoty a budou jen vyžírky, co se nakonec navzájem pobijou. 

• Like 1
  • Thanks 1

My máme co povídat o růžovém světě... 

Vždyť jsme už zkazili dětství Grétě kol102

:kol-46:

• Like 1
  • Upvote 2

My ne, to námořníci.  

Gréta se plavila na plachetnici přes oceán. A co asi udělají námořníci ženské na palubě?

Ale třeba se jí plavba líbila. Koneckonců teď zase plula plachetnicí do Portugalska, či kam.....

• Upvote 2

Já se domnívám, že kdyby jí to udělali pořádně, tak ležela unavená a spokojená v kajutě a nebrečela v OSN a Trumpovi na rameni 😂

• Like 2
  • Upvote 1

Ono je to prý jinak. To jsem nevěděl. Do Ameriky s ní plul i otec. Tak jí hlídal, ona byla kvůli tomu naštvaná. Nedivme se, že pak dělala v  OSN bordel. 

• Upvote 2

Kuwa, nèjak se ten můj Rolss začíná sypat. Problémy s chladícím okruhem a teď asi zámek LZ dveří. O vrzání DCC a středového tunelu nemluvě. Ale co, má to 50tis a je čas objednat nové...

• Upvote 1

Nevím. Každou chvílku varování chladící kapalina. Otevřu expanzku, kapalina se srovná a je klid. Jednou za čas doliju destilku. Cca. 2 dcl.

před 4 hodinami, motosman napsal:

Nevím. Každou chvílku varování chladící kapalina. Otevřu expanzku, kapalina se srovná a je klid. Jednou za čas doliju destilku. Cca. 2 dcl.

No já mám 45tis a zatím nic zvláštního se neděje voda drží ale o pumpě sem už něco četl.

Já mám skoro 150tis a pumpa drží originální.

Teď tedy přemýšlím, že nechám systém proplachnout a vyměnit kapalinu. No a dá to dalších sto pade