Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Tak především to není SUV že, je to už půl roku starej werk, v Audi sedíš až u země, padáš do toho jak do formule, on má problémy zdravotní s kolenem. A přít se s tebou nebudu, já ty výbavy neznám, říkal, že ten kardiaq bude mít až na zadní sedadla a parkovací asistent úplně vše, včetně panorami všech těch asistentů, nezávislý topení atd.. A to že prý tam ten park asistent automatický ještě přiobjedná kvůli tetce. Prostě každému se líbí něco jiného, má na něco jiného. Je to hodně peněz, sám si je toho vědom, ale když zkoušel konfigurovat nějakou Q5 doházel tam tu výbavu co má tady tak byl prý cenou ještě někde úplně jinde. Jinak ta audi má 3litr 270 koní, tohle bude 2litr a má 240, to není zas takový rozdíl. Krouťáky neznám. Ano, pokud bych to řešil já, tak tahle A6 za tu cenu se mi jeví super a bral bych jí asi radeji i v porovnání s nějakým Superbem, ale každý to má holt jinak. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Allroad je na nastupování dobrý, jako Scout. Jen nevím co myslíš tím "všechno, co Škoda nabízí" to co všechno můžeš mít v Kodiaqu máš v tom Allroadu v základu a můžeš mít ještě víc, když SUV, tak třeba srovnatelnou SQ5, rok stará stejný peníz, najeto 20-30000km.

No a jestli si myslíš, že je v Kodiaqu DSG lepší a rychlejší než Tiptronic v Audi, jsi blázen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sabiza napsal:

Osobně teď jsem úplně načatej u Superbu iV. Celý koncept se mi líbí, dává mi smysl a ŠA to dělá docela dobře.

Nic pro toho, jenž nemá garáž, nebo nemůže dobíjet v práci.

Leda by chtěl trávit svůj čas na tom minimu veřejných dobíjecích stanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

To jo, ale co je psáno, to je dáno že? Kdyby se na to někdo zaměřil. Strýc si objednal Kardiaq RS a tetky Karoq prodal, tak mu zbyla tato kola se zimákama. Jsem na to RS v dehtu zvědavej. 

Jezdím i na jinejch rozměrech pneu než co mám v techničáku... ráfky taky nemám stejný ET třeba na ovci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr ale psal, že ten jeho příbuzný chce nové auto... a cena základního A6 Avant je s naftovým dvoulitrem o výkonu 120kW na 17" Al od 1 438 000,- a to v tom není ani metalíza za skoro 35 tisíc...
Však jo, jsem psal že neví co s penězi, kdyby kupoval hlavou, nemohl by koupit kočkopsa v podobě Kodiaqu RS byť je to nové [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já bych měl za tu cenu těch mých Fastbacků 3 [emoji23]

Proti Kodiaqu nemám nic, ale vyhodit prachy za něco co si říká RS a není to nic, co by to být mělo už z principu je prostě hloupost. Kodiaqu RS je jen pozlátko ukazující okolo "mám peníze a nevím co s nimi" toť můj názor. Jak bylo řečeno, koupil si co chtěl, má to, není třeba to dál rozebírat [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba já to vidím takto - pokud Kodiaqa, tak je tohle asi nejlepší volba, potom už jedině benzínový Superb s 2,0 Tsi/200kW. Jinak jsou pro mě u škodovky motory z hlediska výkonu o ničem.

No ale jestli ti připadá že je Kodiaq RS znakem nějakého vyššího statusu, tak to se asi těžko shodneme. Záleží na úhlu pohledu, kdybys měl na výběr a nemusel tolik řešit cenu, třeba by ti to nepřišlo jako drahé - viz ceny skrz celý koncern VW. 

Za milion si nekoupíš asi nic nového aby to někoho ohromilo. Jen se podívej okolo sebe na silnice, jaká auta tu jezdí a kolik stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, stanmar napsal:

Nic pro toho, jenž nemá garáž, nebo nemůže dobíjet v práci.

Leda by chtěl trávit svůj čas na tom minimu veřejných dobíjecích stanic.

No jasně, to nepopírám. Plug-in Hybrid dává smysl, pokud si zařídíš u rodinného domu tak čtyři panely na střechu, baterii a nabíječku. Ze sítě to nedává smysl, čas nabíjení je dlouhý. Na druhou stranu jsem posílal video, kde Rasto říká, že nabíjení na těch 35 kilometrů nebo 45 kilometrů (teď si nejsem jistý), stojí něco málo přes euro, takže to je relativně dobrý. Ten iV na rychlonabíječkách vlastně nejde ani nabíjet, protože nepodporuje fast-charge. 

 

před 11 hodinami, stanmar napsal:

No ale jestli ti připadá že je Kodiaq RS znakem nějakého vyššího statusu, tak to se asi těžko shodneme. Záleží na úhlu pohledu, kdybys měl na výběr a nemusel tolik řešit cenu, třeba by ti to nepřišlo jako drahé - viz ceny skrz celý koncern VW. 

Vyšší status ti to nezajistí. Je jedno, jestli je to Fabia nebo Kodiaq RS, stále je to škodovka a pro určité obchodní partnery to bude známka toho, že stále nemá tvůj business větší význam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Medved peknej, za servis u nich sice nechas polovinu hodnoty toho auta, ale nevadi.
Tyhle hratky na snobarnu nemusim. To si vetsinou hraji zbohatlici, rychlokvazky, co nekde neco zdedili nebo k majetku prisli snadnym zpusobem. Ne Ti co zacinali od piky a neco sami dokazali.
Osobne si vazim spis tech druhych. Co kdybych je neznal osobne nevim ze jsou to milionari. Chovaji se stejne jako ja ci vy, nenadrazuji se nad ostatni, nemachrujou a nepotrebuji si neco dokazovat. Znam takoveho, bohuzel u jejich deti uz je tomu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není žádná hrátka na snobárnu, ale prostě klasický styl podnikání. Pokud jedeš na obchodní jednání, ve kterém se jednáš o milionech, dívají se na Tebe od shora dolů. Pokud dojedeš Octavkou a chceš po někom uzavřít obchod v rámci třeba 5 milionů, vypadá to podivně. Hlavně, pokud si podnikatel a ne obchoďák... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes stal oficiálně osobou samostatně výdělečně činnou. Teda jen jako vedlejšák, ale stal. Když jsem si uvědomil, kolik toho musím na vedlejšák zvládat, abych si přivydělal pár korun měsíčně, jsem fakt rád, že je Andrej takovej ko*** a zpříjemňuje tak život. ?

 

Jako je zlaté být zaměstnanec a neřešit takový ptákoviny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...