Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

Sice starsi, ale stale platne, rekl bych mozna jeste vic nez v dobe uvedeni clanku.

Já na to narazil náhodou, jinak ta politická témata moc nesleduju, stejně se člověk dozví v 90% jen to, co oni chtějí, aby lidé věděli, když už se o něco zajímají...

No, mozna bys mel zacit. Protoze az se te ta temata zacnou dotykat i v realnem zivote, bude uz pozde. Jde o to si alespon udelat obrazek o tom kdo lze mene a naopak kdo lze vice a proc tak cini.
Na druhou stranu, narozdil ode me, mas klidnejsi zivot a keci lidi jako je Sabiza te nerozhazi.

Víš, chodil jsem k volbám a ať jsem volil kohokoliv, stejně si pak v rámci koalice udělají jen to, co se jim hodí, vše ostatní bojkotoval někdo jiný, oni za to nemůžou atp. Fakt je jedno, kdo tam je, podívej se na Kalouska a jemu podobné, vždyť ten už byl všude a nikdo ho odtamtud nedostane, místo toho tam najede Babiš a všem se směje do ksichtu... Je to k blití, celá ta naše politická scéna. A víš co pomůže jako jediné řešení? Až lidi budou žrát vlastní hovna a seberou se a půjdou to tam do Prahy vytřískat, to jediné tomu pomůže, vše ostatní je jen konejšení sama sebe s vírou v lepší změnu...

Jenže tohle už je na celosvětové úrovni. Pak se všichni strašně diví, že stoupá extrémismus. Na základě podobných konstitucí se dostal Hitler k moci. A stejně se nepoučíme. A slibuju, že už se k politice nebudu vyjadřovat. 😎

Hystorie se opakuje, každé sjednocení národů vedlo k následnému krvavému rozdělení...

Tak já nějak nevím, ty názvy nových modelů jsou zvláštní ale tohle teda fakt zabili....

mod.thumb.jpg.205082d241b9d7f2a451b6098c41c044.jpg

• Like 1

jupííí. konečně si to budu moct nalepit na oktavku, ted tam mám rapid :-) 

Nějak poslední dobou kroutím hlavou. Nová auta se jmenují jak názvy ulic v tatarstánu a nikterak mi ani nezajímají.

Je to samé SUV, auta 4x4 přestávají existovat, nebo jsou příšerně drahá. Pořádný nový motor aby pohledal, vždy je inovace ve snížení počtu válců (třeba i formou vypínání dvou ze 4), a přidání nových kaťáků, nebo zvýšení počtu termostatů na chladícím systému. Zavedení stop startu, rekuperace, vypínání motoru za jízdy... ať jdou do hajzlu.

Nedivil bych se, kdyby lidi přestali nová auta kupovat. Pravda, že někoho nalákají na infotainmenty a virtuální kokotpity. Za sebe, bych šel dnes do mírné ojetiny, i když to nemám za potřebí. Fakt nevím, co si za 4 roky koupím za auto. Je to děs.

• Upvote 1

Tak tak, já jen doufám, že ještě stihnu za 4 až 5 roků vyměnit auto za auto. 

Hosi, za 3- 5let budou ta auta tak draha, ze i Prazakum z toho bude spatne. Jeste budete radi za novou Dacii se starou technikou za 500tis..

• Like 2

A ony jsou pro nás teď levná? 

Holt budu muset navýšit rozpočet... 

• Upvote 1

Nebo slevit z požadavků... Já třeba už víc navýšit rozpočet nedokážu. Docela jsem rád, že jsem si jednou v životě koupil úplně nové auto a že vím jaký to je pocit, ale další už asi nové nebude... Letos se má opět plošně zdražovat a to zejména ojetiny.

V 50ti bych mohl zase uvažovat o něčem novém/zánovním. To už budu mít splacenou hypoteku, otázka je, zda bude chuť něco kupovat a zda jde co kupovat. Sdílení autonomních dopravních prostředků je vize budoucnosti

No sdílení je to poslední, do čeho bych chtěl jít. Já mám auto jako miláčka a prakticky ho nepůjčuju ani manželce. 😋

Ten Eňák, to fakt posrali, to už mi jako normální nepřijde.

• Upvote 2

Taky si auto opečovávám, ale všechno k tomu sdílení spěje. Auto klasické bude jen pro opravdu vyvolené... Neříkám že dnes auto není luxus, ...je, ale stále je to tak nějak dostupné většině lidí i za cenu, že si nekoupí nové.

před 28 minutami, Stringo napsal:

Taky si auto opečovávám, ale všechno k tomu sdílení spěje. Auto klasické bude jen pro opravdu vyvolené... Neříkám že dnes auto není luxus, ...je, ale stále je to tak nějak dostupné většině lidí i za cenu, že si nekoupí nové.

Toho už se, doufám, nedožiju.