Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky



[mention=48545]Stringo[/mention] prodej děti, manželku a ledvinu. [emoji23]
Pěkný to je, ale jsem rád, že splatim klasickou 1.4 [emoji846]
Stringo kde to bylo? Pak na to kouknu.
Byla to slepá ulice Lukavická úplně na konci ulice, poslední vjezd do kterého jsem čuměl cca 60cm [emoji849]
V Plzni už jsem to také řešil, také lístek za stěračem a policie mi sdělila, že to zatím dodatečně nevymáhá. Strážník, co to dá za stěrač, pořídí fotku auta s výzvou, a když se řidič ve lhůtě nedostaví na služebnu, uloží to do složky s vozem. Při první příležitosti to každému přičtou.
Hele mě to řeklo už víc lidí, ať na to neseru, že bych mohl dostat vynadají jenom nebo max 200kč, když to ale nechám, jak jsi psal při náhodném zastavení i PČR mi to přičtou i s úroky... Jinak bylo to v tom igelitovém sáčku, už to vymakali soudruzi [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je škoda, neb ani pro škodováka jako jsem já není Škoda jediným výrobcem aut pod sluncem, ba dokonce v současnosti nevyrábí nic tak strhujícího co bych opravdu chtěl jako příštího nástupce OIII... 

Editováno: , autor: stanmar
úprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je trochu dětinský názor. To že nějaký magor chtěl za každou cenu dělat svou kariéru postavenou na svém svérázném egu je holt fakt a je nutné to nějak vzít, ale odepsat kvůli tomu automobilku je hloupost. Hyundai není dokonalá, to vůbec ne, ale už je to jinde, než kdysi a ta cenová politika je přívětivější než u koncernu. Každopádně nekoupit si auto, které sám ohodnotím jako dobré, nebo vyhovující jen kvůli nějakému pitomci z PR je hloupé. To radši řekni, že to není reprezentativní, nebo prémiové, takový názor beru a je to pravda, i když jsem už viděl v Plzni manažera v N-fastbacku, takže jako alternativa k Octavii RS to klidně může být.

 

Zrovna včera jsem vezl kokegu z práce a když se posadil, nestačil se divit a říkal mi, že to je pěkné a povedené auto...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětinské možná ano, ale ber v potaz to, že je štěstí, že jsme stále tak trošku banánová republika. Garantuji ti, že kdyby tohle předvedl někdo v Německu, tak může Hyundai odejít z trhu, protože jak říkáš z dětinských důvodu by o to nikdo ani nezavadil. A naopak pár set km na východ by mu dali červenou kartu. Za mě dokud mám na výběr budu volit cokoliv jiného, Samozřejmě kdybych na nic jiného neměl, nebo nic jiného kromě Hyundaie nebylo, chodit pěšky nebudu.
Máme právo volby takže žádný problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já kupuju v rámci finančních možností auto hlavně srdcem a tam prostě H nepatří. Možná je to dětinské, ale mám to tak. Když jsem se rozhodoval, tak jsem vzal radši ojetou oktávku než novou i30ku (to byla nabídka velmi dobrého kámoše - prodejce H). A nelituju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaše názory respektuji, ten Bautickův i naprosto chápu, někdo prostě chce konkrétní auto a jde si za tím. Já chtěl vyloženě nové auto, vyzkoušet ten pocit, že si do auta sednu a nikdo předemnou v něm nic nedělal a na rovinu říkám, že kdybych měl peníze, jdu si koupit novou Octavii, ale jaksi v té výbavě je o 200000kč dražší. Takže takhle no. Každopádně se já osobně za Fastbacka vůbec nestydím a to jsem člověk, který před 2 lety tvrdil, že by si Hyundai nekoupil, v podstatě jsem se o ní začal okrajově zajímat až s příchodem 3.generace i30 ve verzi N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoví na kterém fóru bych byl dnes, kdybych si jako své první auto koupil to okolo nějž jsem se motal při jeho výběru. Neberu v potaz Škodu 120L a rodinnou Felicii. Navíc jsem mohl mít v té době Š 110L, případně Favorita, ale to by byl jaksi krok zpět. 

Minul jsem postupně Hyundai Accent, Toyotu Corollu, Hondu Civic, Seat Toledo (to bylo navíc v naftě), svezl jsem se Fordem Focusem a ten jsem málem koupil. Nejblíže pořízení nějakého auta byl následně Renault Mégane a zároveň OI fc - ovšem z finančního hlediska (a to i přes to, že to byla bazarová auta) z jejich koupě sešlo. Vyhrála to nakonec Fábie I. 

Ačkoliv od té doby mám jen škodovky, neznamená to, že další (pokud vůbec) bude zase škodovka. Proto netvrdím, že jen ona a žádná jiná. Takže mě osobně jiné značky nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětinské možná ano, ale ber v potaz to, že je štěstí, že jsme stále tak trošku banánová republika. Garantuji ti, že kdyby tohle předvedl někdo v Německu, tak může Hyundai odejít z trhu, protože jak říkáš z dětinských důvodu by o to nikdo ani nezavadil. A naopak pár set km na východ by mu dali červenou kartu. Za mě dokud mám na výběr budu volit cokoliv jiného, Samozřejmě kdybych na nic jiného neměl, nebo nic jiného kromě Hyundaie nebylo, chodit pěšky nebudu.
Máme právo volby takže žádný problém..
Ehm. Co, prosím? Odejít z trhu? Mercedes vs BMW, Mercedes vs Jaguar? Furt nic?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, snad nechceš srovnávat to, když se pošťuchuje německá premie mezi sebou občas nějakou vtipnou reklamou. Já mluvím o tom, že kdyby na německém trhu spustil korejský Hyundai takovou na ničem založenou trash talk masirku na VW, jakožto německou dominantu, tak to můžou zabalit.
Jedna věc je vtipné čeření konkurenčních vod a druhá věc je agresivní hate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...