Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Mne Clint nevolal, sere na me, o moji ucast nestoji, tedy ja nevim jestli dorazim.
Velka ucast mela byt i minule a nakonec tam prijeli 4 lidi a ted nedopluje kapitan aby mi pujcil kormidlovat svou lod jak sliboval. Ackoliv Holandsky syry uz mi taky vozi asi 4 roky. To jsem si uz kolikrat dal v kantyne jako nahradu Holandsky rizek. [emoji16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Petrrr napsal:

Tak holt není všechno tak luxusní jak se zdá, některé značky mají holt i propadáky, třeba Suzuki Kizashi, VW Phaeton....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Petrrr napsal:

Mne Clint nevolal, sere na me, o moji ucast nestoji, tedy ja nevim jestli dorazim.
Velka ucast mela byt i minule a nakonec tam prijeli 4 lidi a ted nedopluje kapitan aby mi pujcil kormidlovat svou lod jak sliboval. Ackoliv Holandsky syry uz mi taky vozi asi 4 roky. To jsem si uz kolikrat dal v kantyne jako nahradu Holandsky rizek. emoji16.png

Mě taky nevolal....a navíc už to dlouho neorganizuji, abych si určil nějaký termín sám.  A když potom náhodou nějaký ten čaj je, nevychází mi to s prací a dovolenou si brát kvůli tomu opravdu nebudu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsi do klubu přišel ty, tak jsem jezdil pravidelně, halt daň za hypotéku se někde musela projevit. Pro mě je to z ruky hodně, Krušovice v týdnu a ještě večer [emoji849], dělám směny, občas mě někam pošlou na elektrárnu, co ti budu povídat.

Ale tentokrát by to mohlo opravdu vyjít, manželka ale neví co bude mít za směnu, pokud odpolední, je to v háji, s dětma tam nepojedu, pokud bude mít ranní nebo noční, tak přijedu na Kofolu [emoji6] akorát bude muset být provedena prezentace účastníků, protože poznám asi jenom Clinta, Motosmena, Stanmara a Pawouka, jo a kudrnatýho Koktu [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...