Přejít na obsah

Clintův pirátský klub II


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole Koktu nepoznam uz ani ja. No on stejne neprijede je to stejna drzka v podobe , slibem nezarmoutis. [emoji16]
Pawouka uz nezna nikdo, ten se nas zrekl, jako se kurva zrekne vlastniho ditete. Hodil nas pres palubu a nyni projizdi krajinou a lovi nejnizsi spotreby napric tabulkovym hodnotam vyrobce. [emoji38]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš si, že bych ze sebe dělal idiota a psal sem jak možná přijedu a už předem věděl že nepřijedu? Vždyť můžu jen mlčet když se řeší nějaké setkání. Já psal už dávno, že v týdnu je to úplně na hovno že to nedávám, ale rád bych se zastavil a chvíli pokecal... Jinak teď budu mít 3 měsíce napráskané i víkendy, protože dětem začala soutěžní sezóna [emoji849] takže fakt moc času není a rok uteče jako nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

Ty vole Koktu nepoznam uz ani ja. No on stejne neprijede je to stejna drzka v podobe , slibem nezarmoutis. emoji16.png
Pawouka uz nezna nikdo, ten se nas zrekl, jako se kurva zrekne vlastniho ditete. Hodil nas pres palubu a nyni projizdi krajinou a lovi nejnizsi spotreby napric tabulkovym hodnotam vyrobce. emoji38.png

spíš tebe nepoznávám, seš negativní jak Čech u Karlových Varů. :-D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, beuticek napsal:

Já od zítřka zase jezdím (aspoň na čas) autem do práce. A jestli nás bude víc, tak se máme na co těšit. 

Tak zavřela se hromada škol, takže se to vykompenzuje. Těch aut bude plus mínus stejně. Alespoň dnes ráno to bylo podobné - ale to bude tím deštěm.

 

před 11 hodinami, stanmar napsal:

Zatím jsem si (alespoň v Praze) nevšiml, že by cestujících v MHD ubylo.

Tak MHD bude plné pořád. Stále existuje v Praze hromada lidí, která nemá auta. Hlavně potom, co ruší spoje kvůli školákům, bude lidí v autobusech dostatek tak či tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Petrrr napsal:

U nas jezdi do Varu metro.
Lezi mi v hlave jedna velka otazka. Jestli pak prijede Sabiza na ten caj.. Bychom mu mohli vysvetlit par veci. emoji2.png

Jelikož nedojedeš, protože ti tam nedojede ten tvůj korodující plastový křáp, protože se cestou rozpadne, tak mi klidně můžeš zavolat a vysvětlit mi to. :wub:

 

Jinak čaj je tedy 23.3.? Nejspíše dojedu, ale rozhodně ne na pátou, ale kolem šesté. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...