Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

Já dnes ten Zoom omrknu, tam se nějak samo střídají okna účastníků, zřejmě kdo mluví, nahoře pak jsou všichni zobrazení. Můžeme to zkusit, zkusím vytvořit debatu na určitý čas večer a můžeme se zkusit spojit. Dám sem odkaz a heslo do konference.

jak na PC tak i na mobily, tablety.... všechno je stejny

Tak co, jitrnice, jak se mate? Je to tady jak v nejake koronavirove pandemii. Mrtvo a spustlo.

Jak by, plním pokyny premiéra z Velikonočního projevu...

• Upvote 1

Ja myslel prodam Octavku, koupim Hyundaje. To uz by znelo lepe. Ale to bys asi musel mit teploty 40+ a koronacka na plicich abys to rekl. No ja dam ted poobedni odpocinek a pak se chystam odpanit letosni cyklosezonu.

• Like 1

Coze Motosi? Tak ze si zacal promorovat jako spravny Prazak Prahu, teda co to placam, zbytek republiky? Praha uz je promorena dostatecne. Staci se ted podivat jak to vypada v Hornbachu apod.. Tam se to mori jedna basen. Prymula ma radost..

Si piš. Musel jsem se prodrat masou důchodců, abych koupit blbou zářivku a mohl si konečně posvítit v kuchyni.

• Like 2

Posted (edited)

Já jsem včera aspoň uklidil obě auta a dal textilní koberce. Zimáky za letní ale budu měnit až tak koncem měsíce, až se odvážíme k pantátovi. 

Edited by beuticek

No už jsem myslel že to tu zase chcíplo už jedno na co 🥳

já si užívám volno.

a od včera začnu jezdit do karenteny nevím do kdy protože jsem v práci ve Tří  a za rok na lodi nepotkáme co za jeden den v marketu👍 děkujeme sousedi 🤔 

Odstěhoval jesem se na zahrádku 🤟

DSC_0212~2.JPG

• Upvote 1

Capitani pijou rum vole. Ale jinak breci jako vsichni pendleri, co rejzuji ojra a co uz po tydnu breceli, ze nebudou mit na chleba. Co si mysli, ze jim je ublizovano a ze to jen oni odnesou. No, kdo jednou ochutna tajemnou moc ojra ( euromilasek) uz bez nej nemuze byt, i kdyby mel skoncit na plicni ventilaci.
Promin kapitane, musel jsem, ac to neni cele tak uplne na tebe a v tomhle mas pravdu. Jeste lepsi jsou Prazaci ( pro Stana, nejen Ti) co utikaji do Hornbachu pro kvetinacek aby jim neco na zahradce neuteklo.

• Upvote 1

Sori Stringo nemám u sebe brýle ale Pétrs ví neb čti zákony pro ovce . 

Petře ja už  jsem tam  byl za  guldenů když se tu kuli pikle o Evropské unii .

• Like 1

Ten Hornbach je drsnej, byl jsem tam předevčírem, samozřejmě v radiačním obleku s kuklou a trojitejma rukavicema. Tak plno jsem tam snad nikdy nezažil

• Like 2

Já byl v Baumaxu a v OBI minulý týden. Masakr. Dost lidí a uvnitř frontááá....e753d686abcc4c6b617b198a2c17e859.jpg

Mne se libi zdejsi Prazaci a naplava jak kritizuji plne hobby markety a to, ze sami jsou toho pricinou uz nevidi, ze tam lezou taky. To me poser.