Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

Je to fíča. Ženský nebiju, ale nabourat do ní, tak jí asi vzteky zmydlím. 

Bych se nedivil, kdyby to byla statá bába. Jako ta, co fungl nové bávo (myslím) vystavila na přejezdu Pendolinu. naštěstí ji jen škrtlo. Vlaku nebylo nic a bába potřebovala nový zadek u auta :-). Už je to dávno, ale myslím, že to bylo tak nějak: Bába jela přes přejezd a najednou to začalo zvukově signalizovat a blikat červená. Bábu nenapadlo nic lepšího, než to zahamovat. SSS jí vypnul motor. S tím fakt nepočítala a verglovala s klíčem v zapalování (možná měla o to hůž tlačítko). Ono ji to nestartovalo, protože nebyla schopna máčknout spojku. A tak si počkala na to pendolino. Co na to říct.... bába si nové auto vůbec neměla kupovat, když na něj mentálně nemá a nebo rovnou neřídit.

• Upvote 1

Skoro to vypadá na obdobu. Stála i když už mohla jet.

• Like 1
  • Upvote 1

Tak pokračování....
Obě řidičky obviněny z přestupku. Zastavení na dálnici a nedodržení bezpečné vzdálenosti......

já furt nechápu, jak tam můžou cpát vzdálenost, bych těl viděl ten posudek na rozlišení stojícího neoznačeného vozidla a pomalu jedoucího vozidla. 

Posted (edited)

Zdar všem Škodafilům  :D

Po delší době se hlásím zde na vláknu. Poslední dobou nestíhám, práce, výlety s rodinou a motorka. Auto zatím OK, žádný problém, vše funguje jak má. Jen gumy začínají bejt už zase volítané, doufám, že vydrží do zimy. Na mokru už žádný zázrak a na suchu dřepí všechny. Najeto 135tis a musím na olej. Počítám ještě tak kilečko najet a uvidíme, zda výměna za roční, nebo pokračovat a ušetřit nějakou kábli. S motorem jsem spokojen, spotřeba nízká, olej nedolejvám.

Sraz bych viděl asi na září s ohledem na dovolené. Volal mi taky Kokta, že mu začíná 1,8 TSI chroustat fest olej a to má rok, kdy už by to dělat nemělo. Tak se mi zdá, že tohle prostě Škodovka nezmákla a nikdy nevyřešila.

Edited by Clint

No pěkný. A jak ti to brzdí? Já koupil TRW ze Škoda dílů za polovinu ceny origo ve Škodovce a taky to o polovinu méně brzdí Dnes jsem jel trochu svižně do práce a na okresce při prudkém brzdění ze 150 za autem, co stálo u přechodu, jsem myslel, že nezastavím. Brzdy zvadly a pedál zgumovatěl. Už se mi to stalo loni po výměně desek na horách po pár delších zabrždění. Docela hnus. Přitom škoda dává taky TRW, tyhle jsou asi jiná jakost.

Rozdíl v jakostních třídách je v automotive běžný a netýká se to jen brzd, ale např. stěračů, spojek atp..

Problém je v tom, že ti tam stejnej šunt namontuje i autorizák...

Presne, protoze i u origo dilu jsou ruzne jakosti. Jine ta nejlepsi jde do prvovyroby a jina na nahradni dily. Proto brzdy, sterace, baterie i kdyz original nevydrzi tolik co dily z fabriky u funglovky.

Známý servisák, co mi je montoval říkal, že vzhledově mají jinou strukturu a barvu, než co dávají oni ve Škodovce. Trochu mě to tehdy zarazilo, ale říkal jsem si, že TRW jako TRW. Takže asi holt ne, ale jak poznat ty kvalitní?

Já dával originály, brzdí to jako nový. Ale dělal jsem destičky i kotouče. 

• Like 1

Já dávám na oktavii nebo na seata original VW kotouče a desky.... sou sice dražší, ale ještě to brzdí lépe.

Jinak mám krásnej nárazník od oleje :-D holt po záruce to chce včas prodat no :-D

9371B38C-4EB1-4B6B-AF49-2F28381627FB.jpg.6ba2cd6a35d3a864ac719f4c12a71eb4.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

Taky bych to tak tipoval. 

A 1,8 Tsi 118 kW CDAA nebyla až do ukončení výroby nikdy stoprocentně vychytaná. 

Před hodinou, ka_r_los napsal:

a je to olej? Nejsou to jen saze s kondenzátem z výfuku?

když mě to žere olej, ano je to olej :D

• Like 1

Prodej to jako perfektně zajeté auto po tchánovi s běžnými provozními náklady (podle Škodovky)

před 3 hodinami, kokta7 napsal:

když mě to žere olej, ano je to olej :D

Kolik oleje musíš dolévat a na kolik km? 

před 3 hodinami, Stringo napsal:

Prodej to jako perfektně zajeté auto po tchánovi s běžnými provozními náklady (podle Škodovky)

nikdy nejeto na okruhu v Mostě :-D

@stanmar cca litr na 4000km.-

• Like 1
  • Upvote 1