Jump to content
Clint

Clintův pirátský klub II

Recommended Posts

před 5 hodinami, kokta7 napsal:

když mě to žere olej, ano je to olej :D

Jsem téhož názoru. Najít autu nového sponzora. Nejlépe přes Škoda+. A tohoto drobného mínusu bude rázem plus :-)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Nejlépe přes Škoda+. A tohoto drobného mínusu bude rázem plus :-)

Aneb nový slogan ŠkodaPlus - “Měníme mínusy ojetých vozů na plusy” :-))
  • Like 1
  • Upvote 1

před 4 hodinami, kokta7 napsal:

cca litr na 4000km

Tak to je s přehledem v normě :t

jen by mě zajímalo, co to dělá se složením výfukových plynů, prý že nafta škodí :)

• Like 2

V 11. 7. 2019 na 17:54, motosman napsal:

To by mě zajímalo, čím jsi tímhle naprosto správným postem nakrknul @PavkaKorčagin, že Ti musel dál mínus, že by nějaké propojení? ... :t

Taková trubka, která zapomene že bude chtít sjíždět a po probuzení zastaví v levým, ta si zaslouží oprávněnou pozornost od stejně hloupé trubky, která jede za ní ...

@ka_r_los Složení je jistě OK, Readiness stále prováděno a ukončeno v nulách, na SME jsou taky spokojení, kouřivost na opacimetru tomu zatím neměří :).

Jo, dneska neplatí to co včera, tak už aspoň i ty benzínový sazomety vybavují filtrem ...

• Thanks 1

Posted (edited)
před 15 hodinami, Clerfayt napsal:

Jsem téhož názoru. Najít autu nového sponzora. Nejlépe přes Škoda+. A tohoto drobného mínusu bude rázem plus :-)

Jojo z toho duvodu bych si nikdy nekoupil jety auto...

hodne krat te vyjde levneji nove auto na uver treba ....

Edited by kokta7

Záleží jak jeté. Já měl 18 tis km a 8 měsíční a samozřejmě jak nové

Jj, je ojeté a ojeté. Člověk musí vybírat a nebrat úplně všechno. Vrácenej operák je dobrá volba, pokud v tom nejezdilo prase. 

Posted (edited)

bavím se o ojetým autě... třeba 150 000km nebo tak.... to bych nikdy nekoupil...

Vrácenej operák dobrá koupě? nevím no, s fleetovými prodlouženými servisními intervaly....

Edited by kokta7
  • Like 1

Podle mě auto z operáku z fleetu je to nejhorší, co můžeš za své peníze koupit. Neznám nikoho se služebákem, co by se k autu choval jako k vlastnímu

Vidíš, a já už jsem takhle koupil 2 a obě spolehlivě slouží. 

• Like 1

služebák od právní firmy s najetými 172tkm a jezdíme spolu už 5,5roku (aktuálně 306tkm)

Tak to máme 3 vozy z celkem prodaných.... nevím třeba z milionu aut? Neříkám že to nejde, koupit dobrý kus, ale je to jak hledat jehlu v kopě sena.

Já jsem měl vždy kousek po 2 letém s max. nájezdem 20 tis. km za rok, takže něco přes 40 tis. Pak už olej vždy po 15 tis. To je zánovní auto. Víc olítaný bych si nekoupil. Je tedy ojeté auto a ojeté auto. 

Já mám taky služebák z MB, ale na tom autě nebyl jediný škrábaneček, vše ve stavu nového vozu. Takže za mě fakt spokojenost

• Upvote 1

Tak jsem dneska ukázal synkovi a synovcům, jak se správně ošetřuje koncernový lak 20190720155619_IMG_0428.jpg20190720155254_IMG_0424.jpg

• Upvote 3

Přiznám se, že jsem hledal, kam tento post zařadit a doufám, že nebude vadit, když vám tady vložím takový tip na trip, který se nachází poblíž Trutnova. Mezi lidmi, kteří toto téma sledují, je plno cestovatelů, tak snad to nebude vadit.

Jedná se o tvrz Stachelberg s možností prohlídky nedostavěného podzemí, kde měly být kasárna, nemocnice atp. a které je cca 40m pod zemí. Pro lidi, které toto téma zajímá naprostá nutnost vidět.

IMG_1109.thumb.jpg.65e562a165d88e5fbdf7371c7b00545d.jpg

IMG_1112.thumb.jpg.72679333a91107aa1b7b94f8869240dd.jpgIMG_1113.thumb.jpg.fa1913badecbee6f267900056e26fd5a.jpg

IMG_1118.thumb.jpg.772ca7a3b45e513049cc3ce482aa18d2.jpg

IMG_1121.thumb.jpg.b1375754b2c7de3a0372ecd9c0ff04b4.jpg

IMG_1137.thumb.jpg.dfd4512902b5b35c0d8cde9722fe62fb.jpg

IMG_1115.thumb.jpg.3b194ec1ac53b976a91a2e2b1101b03b.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

shit happens... kolik spalovacích aut shořelo za poslední rok z důvodu nějaké závady na palivovém systému a nikde se o tom nepíše?

Posted (edited)

V jihočeském kraji žádné. 

Ale občas z různého důvodu nějaké auto shoří. Loni mě zaujal případ, kdy si nějakej trotl přibouchl zapalovač do dveří u auta a ten se vzňal. 

Edited by Clerfayt