Přejít na obsah

Výměna xenonové žárovky D5S


sliver

Doporučené příspěvky

Naprosto souhlasím, taky jsem si prošel tímto obdobím. Kdysi jsem cpal do světel žárovky s vyšší svítivostí až mi jedna explodovala v nové parabole u O1 i když měly atest stejně trvanlivost stála za prd vzhledem k tomu co jsem jezdil. Já jsem s xenama u rapida naprosto spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to světlo na té fotce jsou potkávací světla ? Jako svítit to fakt dobře, tzn jako kráva 😁. Takhle nesvítí ani Metrix led na potkávací. 

Problém je že Rapid nemá nivelaci, někde se zhoupnes a bude tím pálit někomu do držky.

LED a xenony má dneska hodnez aut a nevadí mi to, ale potkavam čím dál častěji rachotiny s halogenama co mají LED a to je peklo. Svetla neseřízená a pálí to do očí jak blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

přesně nevím ale myslím, že nějaký plíšek ale přesně nevím kde ta páčka má být, mohlo se stát, že je trošku stím pohnul třeba zkusit zapnout světla a pohnout ale fakt málo. Nevím jistě ale vím, že dotyčný pak musel jít do servisu, že ta páčka pak nešla ale fakt nevím abych nekecal já si dával pozor abych se netkl něčeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...