Přejít na obsah

Odkladaci priestor na mobil


CHOVKY

Doporučené příspěvky

Zdravím, vie mi niekto poradiť ako demontujem von tieto zasuvne dvierka ? Malo by sa to zatvarat samo no mne to ostane v jednej polohe a nevracia sa. A dalšia otazka nemam vo vybave bezdrotove nabijanie, dalo by sa to dako doplnit a co vsetko je potrebne ku tomu. Ďakujem

20180813_100711.jpg

20180813_100701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycvaknes 12V a USB s auxem (tu krytku a odpojis). Pak musis vycvaknout ramecek radici paky, vepredu z vrchu jsou 2 sroubky torx 20. Celej blok schranky vyndavej s otevrenyma dvirkama smerem k sobe a nahoru. Predtim nez ty dvirka otevres a zacnes to vyndavat jeste doporucuji dvirka prelepit treba papirovou paskou at si neposkrabes tu lesklou cernou, na kterou se staci jen spatne podivat aby byla poskrabana. Do toho bloku se da pak zespod cvaknout nabijecka, ale netusim jakej je to pak problem s el. instalaci a kodovanim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že i u nového, jinou fotku jsem nenašel a auto mám na výměně skla v servisu, ale tohle by mělo stačit jako důkaz :) 

C4875C86-5F26-4D30-9C07-A22E6EC3CFBB.jpeg

 

U nového je rozdíl akorát ten že to přišlo o aux jinak to je stejný 

 

Tak jsem našel ještě jednu fotku, tady jde tuším už o tu novější verzi která má jen 12V a USB. Zjišťoval jsem tady jestli jde dodělat svítící kroužek kolem 12V, já měl černej a nesvítil, tady byl čirej a svítil, stačí vyměnit akorát tu objímku a cvaknout do ní diodku.

 

 

C5002CFE-96E3-4A60-890A-AC00F934C9B4.jpeg

Editováno: , autor: Maaarty92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...