Přejít na obsah

Dieselgate kontroly v zahranici


boriso11

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mam auto ktore ma soft spadajuc pod afercicku DIESEL GATE. Uz mam aj doma krasny dopis zo skodovecky kde ma pozivaju na prehratie softu, kde som samozrejme nebol (a ani to nemam v plane) No moja otazka je ale ina. Chcem ist s autom do zahranicia (viac krat) a to do rakuska a nemecka. Policati ale dokazu z SPZ vycitat ci uz auto prehraty soft ma alebo nie. A k nema tak je zle.

Ze vraj po tom v AU a DE  celkom idu. Je to tak? Alebo mozem s kludom ist na par vyletov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval som prehrat prednedavnom soft a chalan co to robil mi to potvrdil. V DE a AT to vedia zistit aj zistuju. Hovoril, ze ma vela slovenskych zakaznikov, ktorym prehrava - hlavne takych, co tam pracuju, kde je to viac menej istota, ze ta skor ci neskor chytia. Ked chces ist na par vyletov mozes to risknut, ale nedoporucujem, nahoda je blbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby som sa vyjadril presnejsie, postup ako jazdit do DE a AT s autom, ktore nehrkoce, nevypaluje DPF jak jebnute a nezerie o liter naviac je nasledovny. Dat spravit v Skoda servise zvolavaciu akciu na Dieselgate SW a nasledne si dat spravit spatnu upravu v nejakej firme, ktora vie prehrat naspat SW pred Dieselgate. Ked je to dobra firma, tak upravu nie je mozne zistit ani pri napojeni na diagnostiku - cislo SW je rovnake, ake dala Skoda pri zvolavacke, takze vsetko sedi. Ale pokial viem, policajti v DE a AT len pozru v systeme, ci to auto absolvovalo zvolavacku (asi podla ECV?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se moje otázka týká taky tohoto tématu, Takže, nepodstoupil jsem přehrání SW, přestože jsem obdržel dopis od Škodovky a budu chtít vvystavit Umweltpacket ( Zelenou kartu ) , tak jsem zvědavej, jestli mi ji vystaví. Má s tím někdo zkušenost? V německu je plno míst, kam Vás nevpustí bez oné známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2018 na 8:03, Casy napsal:

Myslím, že se moje otázka týká taky tohoto tématu, Takže, nepodstoupil jsem přehrání SW, přestože jsem obdržel dopis od Škodovky a budu chtít vvystavit Umweltpacket ( Zelenou kartu ) , tak jsem zvědavej, jestli mi ji vystaví. Má s tím někdo zkušenost? V německu je plno míst, kam Vás nevpustí bez oné známky.

 

Zelena nemecka samolepka se vystavuje na zaklade toho, jakou euro normu mas ve velkem technicaku. 

 

Nic jineho se pri jejim vystavovani neresi a nekontroluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...