Přejít na obsah

Dělicí síť kombi


Delphin

Doporučené příspěvky

Mříž je 100% a jednu dobu bývala myslím na eshopu i vytahovací dělicí síť.

 

Jinak montážní návod je u mříže zde

 

//tak existuje protože u mříže je popis "Nelze používat současně s mimořádnou výbavou „síťová dělicí stěna“."

 

//// číslo sítě je 5E9861691D

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

je možné nechať hore aj jedno-sedak no je potrebné sklopiť najprv všetke tri otvoriť dvere pri dvoj-sedáku zatlačiť to železo so sieťou ako by von z auta následne zatlačiť naspať a ulala ... taktiež je veľmi jednoduché dať sieť aj dole ....

Editováno: , autor: janoVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Škodovka má sítě a mříže řešené simply stupid, buď se vrtá do karoserie nebo nejdou sklopit sedadla. Řešil jsem to kvůlivá psovi u Supa. Nakonec jsem nainstaloval mříž z Golfa. Ten to má řešeno tak, že po odklopení sedadel se mříž přišroubuje na dlouhé háky v místě, kde se sedačky při zaklapnutí zajistí. Sedačky fungují normálně a nic se nikam nevrtá. Sundat to jde za 3 minuty. V horní části to sedí na plastovém obložení vedle uchycení rolety kufru a pak se to opírá o C sloupek zevnivtř, vedle pevného skla v kufru. Je fakt, že v Supovi úplně nesedí ty horní opěrné body, ale na funkci živočicháře to vliv nemá. Nevýhoda je, že originál Golf mříž vyjde na 7200,-. Mám jednu volnou z prodaného Golfa, mohu nabídnout. Cenu bysme nějak vymysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím, trošku zapadlé téma, ale nechci zakládat nové.
Mám nové služební auto a nechal jsem si tam dát tuhle oddělovací roletku, ale netušil jsem, že je to takhle stupidně řešené. Každopádně dotaz je následující. I přes to, že to udělám v pořadí, že páčkou v kufru sklopím jednosedák a pak chcí sklopit dvousedadlo, tak se tak nestane. V podstatě jen vyskočí zajištění opěrky a musím dovnitř a dodělat to ručně. Ano, ta roletka je dost těžká a tak předpokládám, že je to tím, ale je to tak správně (že nemám tím pádem možnost z kufru všechno sklopit)? Trošku otravné teda...

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...