Přejít na obsah

Kontrolka oleje Octavia II TDI 2.0 CR 103kw (CFHC) 2012


Koriandr

Doporučené příspěvky

Zdravím, koupil jsem octavku II TDI 2.0 CR 103kw(CFHC) 2012 , všiml jsem si že při otočení klíčku se ani na chvilku nerosvítí kontrolka mazání, je to u tohoto auta normální ?? Já si myslím že asi ne , mám novy olej i filtr, motor jede tiše , žádný hluk, který by signalizoval nějaký problém. Zatim u každého auta co jsem měl se vždy kontrolka po otočení rozsvítila. Kdyby bylo špatné olej.čidlo ,tak by to svítilo stále, ne ???

Díky za rady 

Editováno: , autor: Koriandr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas MAXI DOT nebo jen palubni pocitac? Pokud MAXI DOT, tak tam zadnou kontrolku mazani nemas a ukazuje to prave MAXI DOT. A v tomto pripade to rozhodne nefunguje tak, ze bys po zapnuti zapalovani na displeji postupne videl vsechna varovani, ktera displej muze zobrazit.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jen palubní počítač, ta kontrolka na budíkách vidět je,po otočení klíče ale ani neblikne, škoda že tam není nějaký test kontrolek, nebo jde udělat ?

Editováno: , autor: Pawouk
Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrolka je tam myslim vzdy, i kdybys mel MAXI DOT, jen by proste nefungovala. Nejsem si jisty, jestli by v pripade pristrojove desky s palubnim pocitacem mela kontrolka po zapnuti zapalovani probliknout. Myslim si, ze pravdepodobne ne a ze to mas v poradku. Pres diagnostiku lze aktivovat test pristrojove desky, pri kterem se rozsvecuji ruzne kontrolky, jen nevim, jestli mezi tyto kontrolky patri i kontrolka mazani. Muzes to vyzkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, LucasCZE napsal:

Tak beru zpet. S palubnim pocitacem by kontrolka pravdepodobne po zapnuti zapalovani mela probliknout. Behem chvile jsem totiz nasel 2 videa, ve kterych je to jasne videt. I kdyz ani jednou to nebyl dvoulitr. Jednou 1.4 TSI, jednou 1.6 TDI, oboje OII FL. :kol-32:

Díky, zkusim se na to zeptat v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2018 na 13:40, LucasCZE napsal:

Tak beru zpet. S palubnim pocitacem by kontrolka pravdepodobne po zapnuti zapalovani mela probliknout. Behem chvile jsem totiz nasel 2 videa, ve kterych je to jasne videt. I kdyz ani jednou to nebyl dvoulitr. Jednou 1.4 TSI, jednou 1.6 TDI, oboje OII FL. :kol-32:

Takže, byl jsem v servisu zjistit jak to je ,mám MAXI DOT , kontrolka se rozviti jen v případě problémů. Ale i tak díky za pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...