Přejít na obsah

Autobatéria


Badura

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj pred pul rokem jsem menil baterii amg z 68 jsem dal vartu 70Ah aby se nic v aute nevymazalo premostil jsem to pri vymene jinou... soused automechanik rikal ze u me 1.6 nemuze najit kodovani baterie  tak jsme to nechaly tak .Ted se me stalo ze byla v nedelu na chate vybita   nabil jsem ji nabijeckou ctek a dnes jsem znovu nenastartoval   je ale fakt ze jezdim kratke vzdalenosti jako servisak chodim casto do kufru    mam tam i zaznamovou kameru ktera jede i pri vyplem aute ale napajenou miVue smartbox II  s ochranou proti vybiti aku  casto zaple svetla vyhrivani atd. Je tu nekdo v okoli okresu UH nebo HO kdo to nakodovat dokaze ?  Nebo co zkontrolovat ? Baterka v zaruce ..Ferda auto kodoval ale pred 2 roky ale jine veci start stop vypnuty  ale je to k nemu 800km na otocku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

4,4V to sa podoba na 2 aktivne clanky zo 6.Dost haluz.Urcite zmeraj kludovy odber,aby nebolo dalsie prekvapko.Svagrovi odisla AGMka kvoli castemu odomykaniu pocas svadobnej noci kedy mu stale zapinalo xenony kvoli coming home/leaving home,ale odisiel 1clanok.Nad 11v sme sa nedokazali pri nabijani dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak prekvapenie pri novej baterke. Po 48h je baterka vybitá. VCDS píše hallov snímač vzpera zadnej kapoty aj ľavý aj pravý. Pozeral som kabeláž tých vzpier a je ok. Kufor sa otvára a zatvára normálne. Meral som odber ,ale nič som nenameral (odpojený plus pol a do série zapojený merák ) Nejaké rady ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se, ale:

 

"Meral som odber ,ale nič som nenameral...."

"To že merací prístroj mi neukázal žiadnu hodnotu"

 

jsou divne vysledky mereni.

 

Tak bud jsi mel analogovy merak a rucicka se ani nehnula - tj. pod rozlisovaci schopnost meraku na danem rozsanu.

Nebo jsi mel digitalni a mel jsi 0.00mA (zde nerealne), nebo ----mA (mimo rozsah).

 

A nebo vadny merak, spatne zapojeni nebo spatny rozsah.

 

Nejakou hodnotu jsi jiste musel dostat. Nelze merit a nic nenamerit. I 0.00mA je hodnota, ale te zde z pricipu neverim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Viki39004 napsal:

Dorábane v aute nemám nič ,ale kódovanie funkcii nejaké som robil .Môže mať nato vplyv ?

Ano,aj dokodovanie niektorych funkcii ,ktore su za normalnych okolnosti viazane na vypnutie pri vypnutom zapalovani,alebo po otvoreni dveri sofera(napr servo riadenie aktivne mimo behu motora,zatvaranie okien nastavene aj po otvoreni dveri a vypnutom zapalovani a rozne ine)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Prikladám video https://www.youtube.com/watch?v=-0TKpXrdNRM. Toto robí auto po uzamknutí auta. Skúsil som vybrať poistku č:50. To je pre elektrické vzpery kufra. Žiadna zmena ,auto po uzamknutí signalizuje to isté. Vybral som aj poistku č:42 ,to je pre zámok kufra ,madlo, ostrekovače myslím ešte ,ale tiež žiadna zmena. Odkiaľ ma auto informáciu pri uzamknutí auta ,že je kufor zavretý? Pravdepodobne mi to vybíja batériu. Pri odomknutí auta všetko zhasne ,aj display na videu. Nejaké rady? Ďakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...