Přejít na obsah

Dodatečné úpravy O3 - vyplatí se?


Gruten

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

mám možnost koupit jetou O3 1.6TDI 77 kW za celkem rozumnou cenu, nicméně bez výbavy - a u dalšího auta už bych představu o výbavě měl. Proto bych se chtěl zeptat, co z následujícího se dá do O3 dodělat a na kolik by mě to zhruba vyšlo? 

Vyhřívaný multifunkční volant (zůstane funkční tempomat?).
Vyhřívané čelní sklo.
Výměna manuální A/C za automatický climatronic.
Couvací kamera.

Blbosti navíc, co by potěšily. :) 
Navigace - nejspíš Columbus s DAB příjmem.
Elektricky ovládaná zadní okna.
Bezdrátová nabíječka na mobil.
LED světlomety.

Podle toho, na kolik by co vyšlo, bych se rozhodl co z toho bych si nechal dodělat, případně jestli se mi zkrátka nevyplatí rovnou koupit vybavenější verzi. 

A ještě pro zajímavost - jak jsou na tom tyto diesely při pojezdech po městě? Stále trpí, nebo už to u novějších verzí není tak významné? 

Díky všem za rady a názory. ;)
 

O3 interiér.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 8. 2018 na 23:08, tomik.cesko napsal:

určitě by to dodělat šlo, ale není lepší koupit už vybavené auto? 

Si vem jen pořizovací cenu auta, pořizovací cenu všech těch serepetiček, hromadu práce.... - no že bych se na to ........ 

To by mělo snad význam u něčeho tak NEtuctovýho, ale škodovku?


Otázkou právě je, na kolik by to vlastně reálně mohlo vyjít. Třeba by mě to i s doděláváním vyšlo pořád lépe, než kdybych bral auto takto vybavené. Počítám samozřejmě s tím, že tohle všechno bych nesehnal na jednou, že by to něco stálo a i že by to nebylo hotové během pár hodin, ale auto bych musel potom nějakou dobu někomu nechat - já sám bych se do toho raději nepouštěl. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...