Přejít na obsah

Auto po uprave - dieselgate


Vlady25

Doporučené příspěvky

To je zvlastni, denni sviceni se koduje v Centralni elektrice a on flashoval RJ motoru. Kazdopadne me treba nefungovalo Bluetooth, co jsem od nej odjel, doporucil mi odpojit na chvilku baterku, ze se to obcas stava. Ja jel od nej do divadla, takze jsem nemohl, ale pri dalsim startu uz bylo vse v poradku. Ve tvem pripade bych na na chvili tu baterku odpojil a sledoval zda to pomuze. Pak bych se spojil s nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús toto :


Aktivácia funkcie denného svietenia
Obr. 22
Prístrojová doska: Spínač svetiel
ä Prečítajte si a dodržiavajte najskôr úvodné informácie a bezpečnostné pokyny na strane 38.
› V priebehu 3 sekúnd po zapnutí zapaľovania pritlačte páčku smerových svetiel smerom k volantu a zároveň ju posuňte nahor a v tejto polohe ju pridržte mini- málne 3 sekundy.


Octavia 2FL 2.0TDI 4x4 103kw CFHC DGSW-9977

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2020 na 8:28, Matrix napsal:

To je zvlastni, denni sviceni se koduje v Centralni elektrice a on flashoval RJ motoru. Kazdopadne me treba nefungovalo Bluetooth, co jsem od nej odjel, doporucil mi odpojit na chvilku baterku, ze se to obcas stava. Ja jel od nej do divadla, takze jsem nemohl, ale pri dalsim startu uz bylo vse v poradku. Ve tvem pripade bych na na chvili tu baterku odpojil a sledoval zda to pomuze. Pak bych se spojil s nim.

Já jsem se k němu vrátil, baterku mi odpojil a cca půl hodiny si hrál s nastavením. I když ty světla nakódoval, tak nesvítily. Jako denní svícení jsou jen mlhovky, což mi nevyhovuje. 

Editováno: , autor: stanly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Tomas_B napsal:

Skús toto :


Aktivácia funkcie denného svietenia
Obr. 22
Prístrojová doska: Spínač svetiel
ä Prečítajte si a dodržiavajte najskôr úvodné informácie a bezpečnostné pokyny na strane 38.
› V priebehu 3 sekúnd po zapnutí zapaľovania pritlačte páčku smerových svetiel smerom k volantu a zároveň ju posuňte nahor a v tejto polohe ju pridržte mini- málne 3 sekundy.


Octavia 2FL 2.0TDI 4x4 103kw CFHC DGSW-9977

Mám maxidot, denní svícení je aktivováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdar, primárně dělám Mazdy, ale koupil jsem modul do flasheru na EDC17, protože mě známý furt otravoval. Tak pokud by někdo potřeboval předDG software, není problém to vyčíst a přes virtual reading tam nalít starší verzi. Primárně Praha-Běchovice všední dny, někdy i víkendy, ale min. jednou za měsíc Zlín (Auto Efekt Zlín) a Palkovice (Auto Palkovice - Tomáš Mikuš).

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Díky Shre3k za perfektní práci. Rychle a perfektně přehrán nový soft. Všechno svítí,bluetooth spojuje,prostě žádný problém.Hlavně jestli se prodlouží interval vypalování DPF.Před přehrátím vždy po 330-350km.Zatím po přehrátí podle zaplnění vypadá,že se interval prodlužuje.

Určitě doporučuji a určitě někdy zase využuju.Možná na chip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Připojuji se k dědkovi, minulý týden jsem byl u @Shr3k na flash SW.

Výsledkem je delší interval regenerace a když jsou ideální podmínky (plynulá jízda po dálnici), regenerace se aktivuje dříve.. u mě to bylo zatím při 90% a 65% zaplnění, takže za pár minut vypáleno - sledoval jsem na VAG DPF appce.

Před flash SW jsem se trápil v Praze na semaforech a každou chvíli kouř. Regenerace se aktivovala cca každých 250 km, vždy při 100%.

Za mě velká spokojenost a splnilo to očekávání, tedy doporučuji. Skvělá komunikace, rychlost, cena!

Díky pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...