Přejít na obsah

svetla


criters

Doporučené příspěvky

 projektory s natáčením.  myslím  až  od  roku 2011 NEBO KONEC ROKU 2010 ( co je u  fabie ll je i u  roomstra  rok 2011 a  mohou tam být dvě žárovky  v  jedný  parabole bud  H7+H7  nebo  H7+H1)jinak do roku 2010 jsou  dvoje provedení u  fabie 2 s  jednou žárovkou  H7  - ČOČKA  , nebo s jednou h4 KLASIKA PARABOLA . Jak  se  jim  to  povedlo   ale  je to  vidět  na  5 m  od  auta STAČÍ SE PODÍVAT NA SVOJE AUTO co  tam  vidíš ZDALI  ČOČKU  NEBO  PARABOLU  SE ŽÁROVKOU. Bohužel  zaměnit světla  2008 rok výroby  ,s  natáčecími z  2011  se to  nedá  jedině  výměnu nárazníku masky  a  chladičový stěny, elektriky   atd. a  podobný  je  záměna  čočky za klasiku  parabolu zádrhel  je  v  elektrice  jinak  ale  pasují    .Syn má 2007  naftu jako ty  výroba s sklasickou H4   já SLUŽEBNÍ  s H7 ROK VÝR 2006 PROSINEC    takhle  vypadá klasika H4

http://www.nahradni-dily-zh.cz/zbozi/691794/.htm?gclid=CjwKCAjw5ZPcBRBkEiwA-avvk8TQIkyE2ZC4h6T9-kyZ-DpvqRNJ0OcEa1ck3wzVMGnKVOqqPyRaJBoCpb8QAvD_BwE

nebo čočka  JEDNA ŽÁROVKA H7

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5j1941018a-predni-prave-svetlo-hella-8709.html

 

 
Editováno: , autor: standa 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri prepnuti svetel na dalkove se mi potkavaci vypnou houkacka funguje.pritelkyne srazila srnku a ja koupil ty same s cockou a od te doby to blbne.koukal jsem ze v tech starych je po domacku naletovany odpor.a ty svetla na dalkove nesviti tak dobre neni skoro poznat ze tam dalkove jsou.po zapnuti houkacky sviti ty svetla tak jak maji.myslim si ze na svetla s cockou tam nejsou potrebne kabely.proto jsem se snazil dopatrat jaka svetla tam maji byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...