Přejít na obsah

Víčko nádrže neuzamčeno


Zodiaque1

Doporučené příspěvky

Problém jsem s tím na O3 neměl, ale zkusil bych "promačkat" tu páčku elektrického zámku u víčka. Někde jsem o tom dokonce četl, že to někomu zatuhnulo (i když nechápu jak a proč) a stačilo to rozhýbat. Obecně by bylo dobré, kdyby jsi zkontroloval poslechem jestli když zamykáš, tak ti tam cvaká. Pokud ne, tak by mohla být i chyba v elektroinstalaci, že je někde něco přerušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o tu odemknutou nádrž. Horší by bylo kdyby zatuhnul "na druhém konci", tedy v uzamknuté poloze. Tam se snad nemá proč zaseknout, ale bylo by to asi dost nepříjemné stát někde s poloprázdnou nádrží a nemoci se tam dostat.

To mě tak napadá, zda má O3 nějaké nouzové otevření nádrže jako to měla některá auta dříve. Při zběžném prohlédnutí návodu k obsluze jsem teď nic takového nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 29. 8. 2018 na 9:41, ZbyšekSU napsal:

Což o tu odemknutou nádrž. Horší by bylo kdyby zatuhnul "na druhém konci", tedy v uzamknuté poloze. Tam se snad nemá proč zaseknout, ale bylo by to asi dost nepříjemné stát někde s poloprázdnou nádrží a nemoci se tam dostat.

To mě tak napadá, zda má O3 nějaké nouzové otevření nádrže jako to měla některá auta dříve. Při zběžném prohlédnutí návodu k obsluze jsem teď nic takového nenašel.

vies aky je to uzasny pocit stat na pumpe a odomykat a zamykat a cakat na zazrak? pumpar mi uz hovoril ze to otvaraju nejak cez kufor...  nastastie sa to podarilo otvorit po 10minutach, nic nepomahalo... uz sa mi to stalo 2x :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v manuálu u O3 nic takového jako nouzové otevírání nádrže nenašel. Je pravda, že u starších aut to bylo běžné. Sice jsem u O3 ještě neměl rozebraný tapec v kufru v oblasti hrdla, ale dle dílenské příručky tam ani není co pořádně hledat. Od někud se ale člověk musí dostat k ovládacímu motorku (dle DP lze vyndat krásně celé víčko včetně příruby ven, tak asi zvenku)

 

Motorek samotný vůbec nevypadá, že by jej mohlo ovládat nějaké další táhlo, nebo jej něčím odjistit.

 

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/7p0810773c-nastavovaci-zarizeni-vicka-nadrze-skoda-29806.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...