Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Petrzi

Škoda SCALA (VISION SPACEBACK)

Doporučené příspěvky

Výstražné mezi výdechy, vyhřívání na panelu A/C (předpokládám že bude stejný jako u současné Ibizy/Arony a Pola

image.thumb.png.1d4cd5f79208ab43f9b9207eddbfe9c5.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Autosalonu videorecenze z předprodukčního testování maskované Scaly.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tlacitka na zamceni/odemceni, start stop a dalsi, jsou jeste umisteny pod radici pakou ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nahrál jsem obrázek ve větším rozlišení + výřez okolo panelu klimatizace. Vyhřívání přední sedadel a výstražných světel mají své talčítka

Výstřižek.PNG

SCALA-interior-sketch.jpg

• Díky 1
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukám blbě nebo chybí samostatné fyzické tlačítko na vnitřní cirkulaci vzduchu?

Jestli ano, tak je to tedy pěkný fail, protože zrovna tohle používám celkem často, stačí dojet třeba starou avii a jistě víte o čem mluvím... A hledat to někde v menu za jízdy... kol114

Editováno na Qual

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je tam v tom pravém kruhovém ovladači - silueta autíčka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vnitřní cirkulace = během cca 1min. zamlžené všechny okna při plném obsazení vozu.

Včera v recenzi řikali, že výplně dveří budou mít vzor krystalu a v základu má být lane assist.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vnitřní cirkulace má hlavní využití při zamezení vniknutí nechtěného smradu do interiéru např. když před vámi jede stará avie :wacko: ... jinak interiér vypadá super :)

Edit. Koukám že už to psal Qual..:doh

Editováno na bunicek
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě teda Avie nesmrdí 😅, a když už chytnu nějaké živočišné pachy kolem pole nebo čističky tak už je pozdě zmáčknout cirkulaci, smrdět už to nepřestane 😄

Jinak ten čistý vzhled se mě hodně zamlouvá, jen ta velká integrace ovládacích prvků na jedno místo u mě vždy znamená podívat se kam šahám, poslepu se na malé tlačítko netrefím. 

Editováno na MilanHos

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

SCALA - podvozek z nového Pola, tedy šířka rozchodů kol jako u Clia, i20, Ria nebo nové Fiesty. Opět nejde o plnohodnotný hatch segmentu C a ale jen přerostlé Polo na délku. A je to škoda.

Snad alespoň přidají měkčené plasty a dají konečně sedačky z Golfu, protože ty v Rapidu i Octávii III časem tlačí do lopaket. Zlatý Megane III, tak mají fungovat sedačky - částečně pohltí, ale drží záda a ne že mě ve Škodě doslova tlačí ven :-)

• Líbí se mi 1
    • Negativní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Scala je postavená na MQB A1 (nebo jak to značí), tzn na modulární platformě. Scala má rozchod 1531/1516, nové Polo 1499/1484 mm. Pro porovnání Golf 1543/1514mm. Takže bych to neviděl jako žádnou tragédii z tohoto pohledu.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bobanHTP jako obvykle blábolí úplné nesmysly... Nová Fiesta 1504-1513/1466-1476.

• Líbí se mi 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se