Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Ale zase je třeba si uvědomit, že není výbava active, takže i základ bude slušně vybavený, ale samozřejmě aby to nějak vypadalo, tak si člověk musí připlatit. Slušně vybavený Rapid taky vychází na cca 430tis., ale myslím si že  za tyhle peníze bude mít Scala daleko lepší výbavu ( teď do toho nepočítám motorizaci 1.5 tsi,naftu nebo CNG, to už jsme s cenou někde jinde)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo prozradit nebo naznačit, jak to bude časově se zveřejněním ceníků a spuštěním příjmu objednávek? Zatím jsem se někde dočetl cosi o průběhu ledna, což je docela široký pojem. Řešíme teď na firmě nový operák na 3 roky, po jehož uplynutí bych auto odkoupil. Rapida, co máme chvilku, a kterého jsem si vytipl k následnému odkupu bohužel odchází na půjčovnu, což bude ohledně zacházení s autem hrob. Další nové Rapidy už objednat nejdou, takže je aktuálně na výběr mezi F III Combi a O III, přičemž O III je už dosti cenově mimo. Rád bych zkusil navrhnou počkat chvilku s objednávkou až bude známa nabídka a ceny Scaly, která se mi líbí nejvíce :). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...