Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Qual napsal:

PUR volant ve výbavě Ambition je teda úlet :) Ale rozumím, někde se šetřit musí :)

 

Prostě je v základní výbavě nov tempomat, lane assist, front assist, bluetooth, LED světla. A do paketů se naopak přesunul kožený volant a litá kola.

 

Uvidíme stejně až po zveřejnění cen. Style je podle mě poskládané velmi dobře. Jestli nepodělají příplatek, může se velmi dobře stát, že bude obdobně jako do FL Fabie nejprodávanější verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Martab napsal:

Nějaké fotky z FB
image.thumb.png.4d5acc8b7da8b9f9669cdbca8dff8b36.pngimage.thumb.png.ed0af4c8c18518dac6a4105b2119c33d.pngimage.thumb.png.35381ac36d344f5aa1f7f71c59ec47ce.png

 

Ohledně světel. "Potkávací jsou LED a dálky halogen. Pak je varianta FullLED" což je dobrá zpráva

To je super pro mne idealni kombinace  zaklad, potkávací LED a dálky halogen proč to neni standart u všech aut nepotřebuji FullLED.  Mam akorat dotaz jak to ma udělaný  naklapění  jestli ručně nebo si važí zatižení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť za nějakých kolem 430tos začínala Ibiza 1.5 TSI FR a to je o třídu níže, takže počítat za Scalu ve Style 1.5 TSI kolem 400tis je trochu bláhové... Současný Rapid s 1.4 TSI 92kW (pravda DSG) stál od 425 900 za Ambition a 460 900 za Style: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwiFhPnewLHfAhWQk4sKHa9PAygQFjACegQICxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.havex.cz%2F%3Fdownload%3D_%2Fskoda-cenik%2Frapid-cenik_31.1.pdf&usg=AOvVaw2UJIFeIE3wzrvJUXv6RIaQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, zbek napsal:

To je super pro mne idealni kombinace  zaklad, potkávací LED a dálky halogen proč to neni standart u všech aut nepotřebuji FullLED.  Mam akorat dotaz jak to ma udělaný  naklapění  jestli ručně nebo si važí zatižení 

Právě proto. :D Vydělává se na příplatcích, ne holobytech za cenu "již od..." Naklápění je určitě ruční. Základní LED budou oholené na kost, podobně jako dosavadní low-xenony.

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 minutes ago, Martab said:

Vždyť za nějakých kolem 430tos začínala Ibiza 1.5 TSI FR a to je o třídu níže, takže počítat za Scalu ve Style 1.5 TSI kolem 400tis je trochu bláhové... Současný Rapid s 1.4 TSI 92kW (pravda DSG) stál od 425 900 za Ambition a 460 900 za Style: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwiFhPnewLHfAhWQk4sKHa9PAygQFjACegQICxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.havex.cz%2F%3Fdownload%3D_%2Fskoda-cenik%2Frapid-cenik_31.1.pdf&usg=AOvVaw2UJIFeIE3wzrvJUXv6RIaQ

Máš pravdu. Bude to těch cca 470/500. Tím pádem pro mě 400/430. Aspoň že tak. 

Docela jsem zvedavej na oficiální ceník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, zbek said:

Hmotnost  podobna jako Octavka , čekal jsem že to vic okostí . Octavka 4 se stane pro spousu lidi nedostupnou tak přejdou na Scalu

Tak  já osobně budu potřebovat nové auto pro mladou což by Scala připadala v úvahu. Octavia je pro ni zbytečně velká, rapid je malej a Fabie taky, a motor 1.0tsi se mi nelíbí už jen kvůli poměru spotřeba výkon. Každopádně 1.0tsi je pro mě nesmysl do jakéhokoliv auta co je větší než Fabie. A trend jako karoq u mě pochopení fakt nenašel takže Scala s 1.5tsi je za mě pro ženskou co jezdí 10/15tis rok jako zajímavé auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně je to dost předražené,prostě neví co by za to chtěli.Tak počítá se a ví se že se stejně nových aut prodává jako flotilky či firemní auta.Obyčejných lidí si jí moc nekoupí,za ty prachy si koupí něco jiného,cenově jim přijatelnějšího a možná i lépe vybavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...