Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Takhle je to dnes moderní, co naděláme. Mě zaujalo, že podle konfigurátoru svítí základní zadní LED jen ve vnější části. Ačkoli Přerost a Švorc pod tou fotkou výše tvrdí, že dle jejich informací světla svítí po celé délce i v Ambition.

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Jan R. napsal:

Ten zasazený displej infotraimentu přeci vypadá ve Fabii lépe splývá to. Tady vystrčí displej, kolem černý matný plast a pak dekorační lišta. Kdyby aspoň ta lišta byla po celém :D.

Snímek obrazovky 2019-01-21 v 21.44.06.png

Snímek obrazovky 2019-01-21 v 21.47.00.png

Zastávám úplně stejný názor. Displej má být pěkně vestavěný! A ne, aby to vypadalo, jako když si Steve Jobs nalepil Ipad do Dacie.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je děs absence HW tlačítek nebo jak u Columba v SIII i HW tlačítka hlasitosti - ano vím, je to na volantu, ale na ten třeba spolujezdec už moc šahat za jízdy nemá.

Vůbec to ovládání dotykového displaye je prostě za jízdy horší.

U Scaly ještě podtrženo tím, že do infotaimentu se skryla část nastavení klimatizace, za to palec dolů.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Dixik2 said:

Info od prodejce.V konfigurátoru chyba není.Zimní paket II nejde kombinovat s vyhřívaným čelní sklem.

Uber fail. Resp co to je za kravinu? Ta bud budem mat vyhrievane sedacky alebo volant? Tazka demencia obzvlast ked je zakazbik za to platit. Hlavna vec ze dali kozeny interier a uz vidim jak si kazdi kupuju sueliu ci aka maria to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Lancelot napsal:

Hlavně je děs absence HW tlačítek nebo jak u Columba v SIII i HW tlačítka hlasitosti - ano vím, je to na volantu, ale na ten třeba spolujezdec už moc šahat za jízdy nemá.

Vůbec to ovládání dotykového displaye je prostě za jízdy horší.

U Scaly ještě podtrženo tím, že do infotaimentu se skryla část nastavení klimatizace, za to palec dolů.

Je to blbý argument, aby při výběru auta zohledním i jak vypadá palubní deska hlavně materiály a provedení, umístění displeje. Nevadil by mi i nový Hyundai i30 v HB ( hezčí pro mě než celá Scala hlavně v béžové), ale ten tablet na palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z hlediska vzhledu je ten displej ve Scale ještě ok...funkční stránka dotykových tlačítek bude horší. Jsem teda alergický na to, když se mi spolujezdci hrabou v audiosystému, takže tohle je mi jedno, ale roller na volantu není vždy možné nebo praktické použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jak se zde probírali ty světla a že nemají ostřikovače, tak dnes jsem si všiml, že je nemá ani MB S400 (třeba 0:04 jde vidět předek)

A tam asi nikdo nebude pochybovat, že by to mělo nějakou "podřadnou" LED technologii. Takže se ty limity asi dají splnit u LED i bez ostřikovačů světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaké ty parametry:

 

1.0 TSI 81kW manuál:

Motor, Getriebe, Elektrik
Kraftstoff Benzin
Hubraum 999 cm³
Bohrung 74,5 mm
Hub 76,4 mm
Max. Leistung 85,00 kW
Max. Drehmoment 200 Nm / 2000 - 3500 1/min
Verdichtung 10,3 +/- 0,2
Kraftstoffbehältervolumen 50 l
Höchstgeschwindigkeit 204 km/h
Beschleunigung von 0-100 km/h 9,8 s

 

Verbrauchs-/Emissionswerte nach WLTP
Kraftstoffverbrauch kombiniert 5.7 l/100km
Kraftstoffverbrauch langsam 7.3 l/100km
Kraftstoffverbrauch mittel 5.5 l/100km
Kraftstoffverbrauch schnell 4.9 l/100km
Krafstoffverbrauch sehr schnell 5.9 l/100km
CO2-Emission kombiniert 129 g/km

 

1.5 TSI 110kW DSG:

Kraftstoff Benzin
Hubraum 1.498 cm³
Bohrung 74,5 mm
Hub 85,9 mm
Max. Leistung 110,00 kW
Max. Drehmoment 250 Nm / 1500 - 3500 1/min
Verdichtung 10,5 - 0,4
Kraftstoffbehältervolumen 50 l
Höchstgeschwindigkeit 220 km/h
Beschleunigung von 0-100 km/h 8,2 s

 

Verbrauchs-/Emissionswerte nach WLTP
Kraftstoffverbrauch kombiniert 5.7 l/100km
Kraftstoffverbrauch langsam 7.3 l/100km
Kraftstoffverbrauch mittel 5.5 l/100km
Kraftstoffverbrauch schnell 4.9 l/100km
Krafstoffverbrauch sehr schnell 5.9 l/100km
CO2-Emission kombiniert 129 g/km
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 1. 2019 na 21:36, Twisted napsal:

No z hlediska vzhledu je ten displej ve Scale ještě ok...funkční stránka dotykových tlačítek bude horší. Jsem teda alergický na to, když se mi spolujezdci hrabou v audiosystému, takže tohle je mi jedno, ale roller na volantu není vždy možné nebo praktické použít.

JJ, ve Scale ještě ten displej jde, ale kam až to může zajít. Dnes jsem měl čest s Teslou model 3 a to je teprve monitor :D

50512869_2306519889583093_6555630771132956672_n.jpg

50770270_303907470266376_8431961262446870528_n.jpg

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/24/2019 at 12:07 PM, Martab said:

Jen jak se zde probírali ty světla a že nemají ostřikovače, tak dnes jsem si všiml, že je nemá ani MB S400 (třeba 0:04 jde vidět předek)

A tam asi nikdo nebude pochybovat, že by to mělo nějakou "podřadnou" LED technologii. Takže se ty limity asi dají splnit u LED i bez ostřikovačů světel.

To moze byt aj tym, ze LED svetlomety vacsinou svietia z vacsej plochy ako je u xenonov 70 (90) mm sosovka..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalo by se to tak říct. A když už se to nakouslo tak já ty tříválce nechápu a vůbec tomu nerozumím proč se to tak propaguje a cpe úplně do všeho. 

Před pár měsíci jsem jel na tříválcove motorce.... Po pár minutách se jen kroutil hlavou.... 

Jediný rozumný důvod proč jít do 1.0Tsi jsem nenašel.... Do motorky litr chápu, ale do auta ne. 

I v soutěžní motorce jsem měl jednovalcovou 5stovku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...