Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

2 hours ago, Jan R. said:

Tak ono to není extra závazné. Dá se záloha např. 15tis při ceně 600 tis je to nic. Auto má přijít v květnu, v dubnu na předváděčkách se sveze a bude z toho např. blbý výhled auto odebrat nemusí a propadne jen záloha a auto jde na sklad prodejci?

Ty dodací lhůty u většiny modelů jsou tak dlouhé že když si auto neprevezmes neplatis nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když se vrátím do své historie, tak si vlastně uvědomuji, že všech 6 Škodovek, které jsem postupně měl od roku 1996, jsem kupoval stejným stylem. Všechny byly na objednávku a všechny jsem kupoval stylem objednávka dopředu a pak jen převzetí (po zkušební jízdě samozřejmě), a odjezd z autosalonu. Ale je fakt, že 3 Fabie v řadě a 2 Rapidy v řadě dávaly jistou jistotu bezproblémové koupě. Obzvláště Škoda Felicia v dieselu bylo něco neznámého. Ale jak už jsem psal, nikdy mě to nezklamalo, zřejmě jsem měl štěstí na auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Já se docela zarazil nad vizualizací interiéru Brožura vs. konfigurátor. Uvažuji nad Latice grey dekorem, který v konfigurátoru vypadá docela tmavě. Reálné foto tohoto dekoru je tuším zde.
Navic konfigurátor neukazuje změnu podbarvení budéků, pokud se navolí jiný ambient....
Trocha Photoshopu ve formě GIFu jak by to mohlo vypadat v reálu:
palubka.thumb.gif.a93c1b99068d17e343ba6fb11879c1d9.gif

 

Nevím proč to náhled zobrazuje jako nudli :)

Editováno: , autor: Michal Tvrdík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Michal Tvrdík napsal:

Já se docela zarazil nad vizualizací interiéru Brožura vs. konfigurátor. Uvažuji nad Latice grey dekorem, který v konfigurátoru vypadá docela tmavě. Reálné foto tohoto dekoru je tuším zde.
Navic konfigurátor neukazuje změnu podbarvení budéků, pokud se navolí jiný ambient....
Trocha Photoshopu ve formě GIFu jak by to mohlo vypadat v reálu:
palubka.thumb.gif.a93c1b99068d17e343ba6fb11879c1d9.gif

 

Nevím proč to náhled zobrazuje jako nudli :)

Reálné foto co postuješ, ale není Latice grey dekor. To je Silver haptic - black glossy z Ambitionu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Yogg napsal:

Reálné foto co postuješ, ale není Latice grey dekor. To je Silver haptic - black glossy z Ambitionu.
 

Z venčí to vypadá na Style verzi. Silver haptic má černé lemování, na té fotce je "měděné", takže mi to skutečně víc sedí na Latice grey. Otázka je, jestli to není nějaký výstavní kočkopes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan R.: Tak nějak jsem čekal jsem tvoji reakci v podobě mínusového hodnocení na můj předchozí příspěvek. Přispíváš dost často, ale jak je nějaká kritika, tak šup mínus a editace, ty budeš dobře ješitnej týpek :-(

Editováno: , autor: Dodi 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 3. 2019 na 15:03, Joker 85 napsal:

To otázka no... 

Jen už by si ty hnusný rs kola mohli dát do muzea a udělat něco neokoukaneho. 

Jinak to vypadá hezky. Za mě palec nahoru kdyby se zadarilo. 

 

To ale hodnotíš fotku amatérsky upravenou Photoshopem od nějakého dvorního bastlíře z toho rádoby odborného autowebu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...