Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Tak jsem si je prohlídl i z blízka. Jaké to štěstí že mají školení v Brně. Teda možná spíš u Grand Prix odkud se to rojí. Byl jsem zrovna na Benzině v Rosicích když je postupně začali přivážet k natankování na konci dne. To už ani není nijak vzácné když je jich tu tolik.

A musím říct, že takto z blízka je to i ze zadu moc pěkný vozítko. Když je potkávám na silnici tak je to takový všelijaký, nevím jak je to možný že to u osobního kontaktu vypadá lépe. A 17” aerokola taky celkep fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem sledoval fotky z testovaček ze Španělska a Chorvatska, tak mě překvapilo, kolik na první pohled Style verzí mělo vnější zrcátka v barvě vozu. Podle CZ ceníku/výbav by vše co má chrom. lištu kolem oken mělo mít zrcátka černá (otázka je, co je hezčí).
Nicméně venku jsou SK ceníky a tam je možné si lištu u Ambitionu připlatit - viz. http://www.skoda-auto.sk/modely/scala/scala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Španělsku se Scala začala prodávat s takzvaným balíkem First Edition, který obsahuje výbavu Ambition rozšířenou o 18ky hliníky Vega Aero, chrom kolem oken, paket interiér a exteriér, prodloužené sklo pátých dveří, aut. klimu, 1.5 TSI DSG, paket Dynamic a černá stropnice, multifunkční volant a full led... Zrcadka v barvě vozu též... To vše za 19500 euro pánové... Kdy udělá Škoda takovou akci i na českém trhu by mne zajímalo a šel bych pro ni okamžitě... 

Editováno: , autor: petercheco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás můžeme na něco podobného zapomenout..u nás koupí zákazník všechno i podstatně méně vybavené, takže nemají důvod něco takového dělat..to jen na západě od nás se musejí náročnějšímu zákazníkovi něčím mimořádným podbízet, aby prodali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bojler Mne prijde, ze na tech testech bylo x konfiguraci, ktere si bezny smrtelnik neposklada. 

 

Napr. na tomto SK videu je videt prodlouzene sklo a zrcatka jsou stejne v barve, byt by asi byt nemela. 

 

Ta cerna barva zrcatek u Style je leskla, neni to takovy ten matny hruby levnoplast, ale stejne bych tam radeji videl barvu karoserie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou poskládány kvůli testům linky to je nesmysl.

jsou poskládány tak,aby auto vypadalo co nejlépe s max výbavou včetně nerealnych kombinaci.

Asi by ho nedaly na ukázku v základu s manu klimou na plechu a se svihadly v zadu.

Takhle to děla každá automobilka.

Nov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...