Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Scala Monte Carlo v krátkém videu
 

@Losky83: Já nakonec šel do klasických stříbrných Veg taky, ale dneska jsem je viděl docela ušmudlaná na zelené Scale a vábně to nevypadalo. Docela mě lákají černé "otevřené" Vegy, které přijdou s Scalou Monte Carlo. Scalu budu mít v bílé moon a tam by to mohlo vypadat takto:

1069284008_scalacernevega.thumb.png.539d4395cbf90653abaa07f704c28a9a.png

Editováno: , autor: Michal Tvrdík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Losky 83-takle se mi to zda právě hezčí.Cerný mam na Fabii a po nějakej dobe se to okouka.Na Scale mam stribrny jako ty, (mam taky modrou) a ty stribrny proste vypadaji lip.Predtim jsem mel Zafiru na stribrnejch a kamarad co ji ode me koupil na ni dal cerny a neni to ono.Stribrny jsou stribrny.teda aspon za me.A ta tvoje vypada fakt dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch černých disků - další věc je ta, že teď barva disků docela ladí s barvou pneu. Nicméně pokud se pneu nebude udržovat v "nablýskaném" stavu, tak ty černé disky taky budou na autě vypadat jinak. Samosebou čím nižší výška penu, tak tím lépe.
Beru k bílé stříbrné a až se na silnicích začnou objevovat i vozy s alternativními disky, uvidím jestli je nevyměním.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 11. 9. 2019 na 17:49, jamescze napsal:

cau, nemate nekdo fotky jak vypada scala v modre energy na realnem svetle? uplne idealne v porovnani s modrou race. dikes

Hnusne. Sam predajca na slovensku mi povedal, ze ta farba je skareda a ani nebjedna, lebo ju nevie predat. Tiez som ju zvazoval z eko dovodov. Kym som nevidel fabku v tej farbe. Vsetky skrabance idu do bieleho podkladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...