Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

@csabac Jelikoz mam za sebou i dost “jednickovych” silnici v noci, tak muzu rict, ze tam si toho efektu samozrejme clovek vsimne vic, pac je tam hlavni zdroj protisvetla prave projizdejici proud aut. Ale nejvic me rusi/oslnuji neserizena svetla protijedoucich vozidel, ktera nemaji daleko do dalkovych svetel a tam jsou dratky/nedratky jedno. 
 

Ale uznavam, ze nejlepsi je nejcistejsi vyhled, a to znamena bez dratku. 
Ale benefit nemlzeni a neskrabani (a to garazuju) u me zvitezil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RDMBR Obávám se, že lepší bude když to vyzkoušíš. Měl jsem z toho strach, ale teď už to vůbec nevnímám, a to jsem vnímal každý škrábanec na okně. Ráno jezdím po tmě a abych to viděl, musel bych se na to zaměřit. Paradoxně to víc vnímám ve dne, kdy je na těch drátkách lehce vidět jakoby halo světel protijedoucích aut, ale zas jen když se na to zaměřím. Může to být ale způsobeno zrakem, taky jsem po operaci a lehký opar vidím kolem světel i tak (v noci). Za mě jsem rád, že jsem si to tam dal.

Editováno: , autor: KennyMc
Odesláno přečasně před dokončením
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan R. DAKUJEM. toto som potreboval, idem v stredu miesto dneska do servisu s autom, takze konecne budeme vediet ako na ten SOS system. lebo doteraz nemali nic z MB. uz som aj usb a kable vytiahol ci to nie je tym. HURAAAAAAA :D tak ak zvladnu sedanku, ostrekovac a dalsie, tak by som do konca roka mal mat plnohodnotne auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som z toho rozcarovany, vraj mojho auta sa to netyka aj podla servisu. v stredu uvidim, ze co s tym. ale ak to riesi problem sos, co ja mam neustale a mojho sa to netyka, tak to fakt nechapem. velke nadsenie vystriedalo vytriezvenie. to auto dat dokopy je na dlhe lakte, kym z neho bude fakt auto len na vozenie :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi, když si to sám zaplatíš a budeš na tom trvat, tak snad jo, ale zase by Ti mohl servis říci, že tím přijdeš o záruku na ten SOS systém, když na to nemají žádné  závazné pokyny. Prostě "KOCOURKOV" u nás hadra........

Rozumně uvažující a nebojící se technik v servisu, když by viděl přímo u tebe ty problémy na vlastní oči,  by Ti to mohl udělat to přehrání softu, ale skoro všichni maj strach z některých následných vyčuránků a že těch taky je........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac  já měl akorát jeden den problém  

Dne  18.11.  jsem akorát couval do parkovacího stání a bpííííp , chyba  SOS - Funkce nouzového volání omezena , infotaiment nedostupný - po vypnutí a zapnutí zapalování stále stejná chyba a svítí . Na stropě v tu chvíli svítí led červeně . Po dalším vypnutí a zapnutí zapalování   již  jede od toho dne beze chyby . Níže Fota

 

20191118_100508.thumb.jpg.2678907ab88f3c0dcfea98df3ad2d37b.jpg20191118_100525.thumb.jpg.b618e277d7fc0f905842bd6e17909858.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podstatná informace je, ze priplatek oproti verzi 1.0/70kW je 30 000Kč. Což se přiznám, že mě příjemně překvapilo. Teď jde o reálné provozní zkušenosti. A jak se dívám, tak možná taky restrikce ohledně paketů a výbav.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...