Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

V 4. 2. 2020 na 12:17, Martin Rušaj napsal:

Myslíš šedá steel? Tento názor jsem už slyšel. Měl jsem ji na F III MC a teď na Karoq. A musim říct, že každý řika, že suor. A nejezdi jich moc. Jinou už asi ne. Věc vkusu.

Martine a jak jsi spokojený s údržbou této nevšední barvy?

Zrovna tahle konkrétní scala u Novotného nás docela zaujala, škoda že nemá sound system a Amundsena. 

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, xtrack napsal:

Martine a jak jsi spokojený s údržbou této nevšední barvy?

Zrovna tahle konkrétní scala u Novotného nás docela zaujala, škoda že nemá sound system a Amundsena. 

S údrzbou jsem spokojený na výsost. Špina na ní nejde dlouho vidět. A jak použiješ kosmetiku po umyti, tak se to ještě znásobí.  Jak jsem ji viděl poprve, ( vybrala jí manželka), tak jsem si hned vzpoměl na tátovou škodu 120. Měl jí na ni taky. Říkal jsem si. Ach nic moc. Ale pak v reálu jsem se do ní zabouch. A teď bych jinou nebrál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednávalo se to skoro hned po tom, co přišly první kusy do autosalonů, byla to 1,5TSI s DSG a skoro nejvyšší výbava. Takže asi kvůli tomu všemu dohromady se to protáhlo.

A vlastně ještě můžeme být rádi, protože původní odhad byl do půlky listopadu.

Editováno: , autor: Dczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je několik verzí,

Kessy - odemykání a zamykání pomocí kliky a startování tlačítkem, zamknuté auto lze otevřít zevnitř za kliku

Kessy se SAFE systémem - stejné jako Kessy, jen zamknuté auto otevřít přes vnitřní kliku nelze. Tento systém se pojí jen s alarmem a je třeba si jej připlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla to už Fabia I v základu s centrálem (nyní tento systém nesmí být použit bez hlídání vnitřního prostoru, aby náhodou někdo nezůstal zamčený v autě...). Dobrý je ten systém v případě, když ti chce někdo vykrást auto, tak u nových aut prostě rozbije okno a otevře si všechny dveře jak potřebuje. Se SAFE může sice rozbít okno, ale přes dveře se nedostane protože je klikou neotevře. Dříve ten SAFE šel vypnout "druhým zamknutím", jak je to u nových aut s tímto systémem nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...