Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Žiadna z výbav (ambition,style,125jubileum,125+jubileum) nemá vyškovo nastaviteľnú prednú lakťovú opierku,čo je mimochodom veľká škoda.

Neviem na webe nájsť tú recenziu na škodu Scala,ani neviem akú výbavu tam recenzovali, ale s určitosťou tam bolo uvedené ,že predná lakťová

opierka sa nedá posunúť smerom dopredu k riadiacej páke.Len sa dá otvoriť a vo vnútri je spomínaný odkladací priestor. Mám objednanú od februára

1,5tsi, manuál ,125+jubileum,a pri predvádzacej jazde som si lakťovku  akosi veľmi nevšímal,či sa teda posúva smerom dopredu alebo nie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pozůstatek(hrb), po tom třetím ramínku (příčce) je tam taktéž na hovno. Aspoň za mě. Bije to do očí až hrůza,

před 11 hodinami, Michal T. napsal:

To dvouramínko ve mně, postiženém profesní deformací, vzbuzuje pocity, že někdo jen to spodní rameno odretušoval a lajdácky neodstranil napojení na věnec volantu.

šetření nákladů na nepravém místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazka je, ci s tymi novymi volantmi uz bude i konecne tempomat na volante. ale ako pozeram 1. obrazok a dole vidim packu adaptivneho tempomatu, tak asi nie. mi to skor pride potom iba ako prechod na dalsi unifikovany typ volantu, aby to zjednotili z o4 a postupne stary vyhodili a mali jednotne naklady. osobne mi to ale pride take, ako keby zobrali volant z ineho typu auta a hodili to do scaly. jednoduchy interier a do toho volant z modernymi nadychmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vormen a @csabac ?? jasně že Scala má jen podélně stavitelnou loketku, až dnes jsem to zjistil?

S tempomatem, pokud myslíš ACC, třeba pro mě je lepší řešení samostatné páčky pod volantem. Tlačítka na volantu máme v Arteonu a vždy se musím koukat, které mačkám. Je to ale subjektivní?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...