Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, vormen napsal:

záleží samozřejmě na motoru a výbavě, ale víc jak 450 bych za ni nedal

 

před 15 minutami, Tomíno S. napsal:

Za mě max 450 000,-

Nad tuhle hranici by volil už něco jinýho

 

Za dobře vybavené (a nové) auto asi rozumná hranice, souhlasím. Otázka s jakou motorizací a převodovkou (přeci jen 1.5 s DSG jde často i u skladovek nad půl milionu)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když tomu nerozumíte, tak k tomu přistoupím jinak. Příspěvky mimo téma SCALA odstraněny. Barvu a velikost kol, či to, zda jsou lepší plechová, nebo jiná, nebo sněhové řetězy, si řešte v odpovídající sekci. Tady to prostě nemá co pohledávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xtrack, já za Scalu dával 335 000,-  a myslím, že v této cenové kategorii jsem koupit lépe nemohl.

Nad 500 000,-, bych se spíš poohlížel, vzhledem k mým potřebám (hlavně rodinným), po kombi nebo MPV, kde za ty samé peníze dostanu větší užitnou hodnotu.

Jinak jak říkáš, tohle je individuální. 

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Husita No fullka to uplně není, nemáme SCC, Drive mode select, el sedák šoféra a automatické parkování, jinak vše.

Mrkni na téma vaše Scala "Tánina Bílá Moon Scala"

@Tomíno S. Myslím že levněji se ani už koupit nedá, koukal jsem u Volfa na Scalu Ambiente 70kw za 310, ale se škofinem a proti účtem, Tvá cena byla teda dooost dobrá?

Zeptám se Tě, na fotce výše je Scala na 16" kolech hoedus aero? 

Naše Scala je spíš Táni = manželky, na dálky a výlety máme Superba a Arteona?

Navíc za 500 už je třeba zánovní superb, což je jako rodinný kočár podle mě akorát.

 

@atlan Dá se domluvit dobrá cena, obvzlášť v této situaci s koroňákem.

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2020 na 18:27, cajky napsal:

Ahoj, nevíte někdo, na kolik cca vyjde výměna čelního skla(senzor deště) i s prací?

Vyřizuju pojištění a nemám vůbec páru, na kolik to nastavit, díky.

Ptal jsem se prodejce při koupi rapida style+ (taky s dešťákem) a prodejce mě řekl, že je to jen Rapid a 5.000 mi bude prý stačit, nedávno jsem měnil na O1 tónované s pruhem za rovných 5 na pojistku.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...