Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

Tak já jsem dnes přišel po práci k autu. Nastartuji a už se mi nezdál zvuk motoru. Otáčky kolísaly, neběžely všechny válce. Zkusil jsem vypnout a zapnout a stejné. Kontrolka poruchy motoru zůstala svítit, do toho se na displeji zobrazila závada start-stop a zavada ESP. Po vyjetí z parkovacího místa stále stejné. Tedy jsem zavolal odtahovku a pa do nemocnice. V únoru když nefungovaly odstrikovace, tak příčinou byl velký mráz (vypadla hadička), teď předpokládám, že to bude velkým vedrem...

IMG_20200821_160155.jpg

Editováno: , autor: tomas.zmuda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac v únoru mi cestou z Německa natekla kapalina do kufru, zničila spousty obleční. Dle vyjádření servisu vypadla hadička z ostřikovače což způsobil silný mráz (upozorňuji, že letošní zimu bylo pod nulou asi 2x a v Německu bylo asi 10 nad nulou). Takže to nešlo na záruku a "oprava" za 800 Kč. 

 

Ano, sám jsem se sobě musel smát, kdy jsem o pár hodin dřív psal, že je vše ok. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi říkali při přebírání auta v servisu. Řešili to s majitelem, t.j. Arval a ten souhlasil s opravou a firmě to už jen vyfakturovali. Oblečení nikoho nezajímalo, prý si to mám řešit mimo servis přes soud. @Twisted bylo to v únoru, tedy tam samozřejmě byla zimní. Argumentoval jsem tím, že u 8 měsíců starého auta prostě nemůže vypadnout hadička bez toho aby nebyla výrobní vada, zbytečně. 

 

Dám vám dohromady všechny mé návštěvy servisu pro zajímavost.. ;-)

 

image.thumb.png.2fb1b734b7a4340e543ede3937e97414.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzvednuto z autosalonu: 17.5.2019

 

10.6.2019: 

 

image.thumb.png.67ffaed3f0c5f77c61e2c6753f8572c6.png

 

Jela na valníku do Mladé Boleslavi, vyzvednuto 28.6. dešťový senzor opraven, chybělo těsnění u zpětného zrcátka, tedy hučení taky opraveno a na schránku na brýle dostal prodejce slevu a měl o tom při prodeji informovat. 

Bez auta 18 dní. 

 

25.7.2019:

image.thumb.png.a7666c8ea7e3daf1cafa6c4ce209d548.png

 

Kalibrace senzorů a aktualizace FW. Vyzvednuto 6.8.2019, 13 dní bez auta. 

 

 

27.8.2019:

image.thumb.png.6d604eab1beedc95acdb5eb728ce3d87.png

 

Provedena kalibrace senzorů a geometrie. Vyzvednuto 30.8.2019, 4 dny. 

 

25.9.2019:

image.thumb.png.96f957fb502dfe9ea303e939bb741bb0.png

 

Ohledně závady ACC servis vždy tvrdil, že podle počítače se mi před autem objevila překážka, proto auto začalo brzdit. Zde jsem dodal záznam z palubní kamery a na základě toho vyměnili řídící jednotku. Vyzvednuto 3.10.2019, 8 dní bez auta. 

 

19.2.2020, zadní ostřikovač, viz výše, opraveno ve stejný den. 


21.8.2020 porucha motoru, nepojízdné, odjelo na odtahovce... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...