Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, Patrik1971 napsal:

Co sa to chysta?

https://www.auto.cz/skoda-scala-prekvapive-oblekla-maskovaci-folii-copak-asi-ukryva-135951

 

Nemluvilo se náhodou o něčem jako "RS"? Nacpat do toho motor z Pola GTI by nebyl takový problém. Když může být terno Octavia RS, tak toto by mohlo být jako kinderGolf GTI ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, csabac napsal:

V pole som nesedel, ale ten podvozok za tym autom nestiha ani pri 1.6tdi. Tyzdenne raz mi odskoci zadok na nerovnosti, ak idem ostrejsie po nekvalitnej ceste. Ani jedno z aut co som mal nebolo take neiste ako toto. 

 

A právě proto teď ve Scale testují nejmodernější multilink nejnovější generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, csabac napsal:

V pole som nesedel, ale ten podvozok za tym autom nestiha ani pri 1.6tdi. Tyzdenne raz mi odskoci zadok na nerovnosti, ak idem ostrejsie po nekvalitnej ceste. Ani jedno z aut co som mal nebolo take neiste ako toto. 

No ja som mal dnes podobnu skusenost v mierne tocivej zakrute bola nejaka zaplatana jama v asfalte a normalne som sa zlakol ako odskocil zadok . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 9. 2020 na 3:27, bojler napsal:

To by byla treti nejprekvapivejsi zmena v za poslednich tricet let hned po nove verzi palubky montovane dle vybavy v OI a druhe modifikaci palubky vcetne vyplne dveri v Rapidu tesne pred ukoncenim vyroby u nas. 

Můžeš mi dat podrobnější info ohledně té modifikace palubovky a výplně dveří Rapidu? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Dixik2 napsal:

Zlepšili se materiály:

 

2013:

 

 

CarPhoto-5f194fe564902__big.thumb.jpg.a812373cd292ef175b27e4b7a67d0d24.jpg

 

2019:

 

 

CarPhoto-5dcbc7924b335__big.thumb.jpg.87d681ae44da7fd72b3fd5a73a565f9b.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Toho si jsem samozřejmě vědom. Proste Facelift 2017. Ale z příspěvku bojlera jsem pochopil ze došlo k nějaké jiné změně, když píše “těsně před ukončením výroby”. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi fakt řešíme Scalu jak psal Pawouk??

@Husita Ahoj, máš nějaké podrobnější info o tom zadním multilinku pro Scalu? 

Moc mě to zajímá? Děkuji ?

 

Co se týče odskakování zadní nápravy, ty auta jsou primárně určeny na hezké silnice, ne na rozbité s dírami, se nedivím pokud vám po nájezdu na díry odskočí náprava, buďte rádi že si neprovalíte gumu?

Při ostré jízdě Kohůtka a nebo Pustevny na limitu mě to spíš chytalo ESP proti přetočení v zatáčce a stabilita se mě zdá špičková. Ale máme 18.kola...

 

Scala L&K by byla super ?a Táňu a mě by mrzelo že jsme nepočkali?

Otázka je jak jste tady psali jak by se taková česká A3 prodávala...

Dejme tomu konspirační teorii: Kdyby to L&K mělo zadní multilink, el.ručku, už slintám?a DCC! ?To by byla pecka! A3 by mohla jít na párek? a naše Scala do áček?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zase netřeba si dělat nějaké plané naděje, stačí se podívat na jiné auta na MQB-A + od jakých modelů a výkonů mají ŠA multilink :)

 

Stran odskakování doporučuji se projet prvním Grand Scenicem, to teprve odskakuje. Vlečka má své mouchy i nějaké výhody, na druhou stranu špatně odladěný multilink (třeba i30 jej do nedávna měla) umí skákat taky hezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...