Jump to content
Petrzi

Škoda SCALA

Recommended Posts

Pakety doplňkové výbavy pro STYLE

EXTRA PAKET

 Zadní parkovací kamera

 Přední parkovací senzory

 Blind Spot Detect (70m)

 Rear Traffic Alert

 KESSY

SPORT PAKET

 17“ litá kola černá leštěná

 Dynamický paket

 Sportovní MuFu volant

 Drive Mode Select

 DCC se sportovním podvozkem

 DSG řazení pod volantem

KOMFORT PAKET

 ACC 210kmph

 Elektrické víko zavazadelníku

 Loketní opěra vzadu

 Vyhřívaný volant

 DSG řazení pod volantem

NAVI PAKET

 NAVI Amundsen 9,2“

 Virtuální kokpit 10,2“

 Soundsystém ŠKODA

 Bezdrátové nabíjení

 Hlasové ovládání

 DAB

 Care connect (vzdálený přístup) + Infotainment online na 3 roky

CONECTIVITY PAKET

 Virtuální kokpit 10,2“

 Bezdrátové nabíjení

 WLAN pro smartlink+

 DAB

 Care Connect (vzdálený přístup) na 3 roky

MEDIA PAKET

 Bezdrátové nabíjení

 WLAN pro smartlink+

 Soundsystém ŠKODA

 Rezerva pro soundsystém

 DAB

 Care Connect (vzdálený přístup) na 3 roky

• Like 1
    • Upvote 1

před 9 minutami, Habi001 napsal:

ty si hraješ

Jako s čim ? Volně dostupnýma prvkama na internetu pro verejnost se slozenim vybav ? 

• Upvote 2

PUR volant ve výbavě Ambition je teda úlet :) Ale rozumím, někde se šetřit musí :)

6 hours ago, Martab said:

Nějaké fotky z FB

Ako tak pozeram, bateria prisla o obvodovy cierny kryt (ktory Rapid mal)...

před 3 hodinami, Qual napsal:

PUR volant ve výbavě Ambition je teda úlet :) Ale rozumím, někde se šetřit musí :)

Prostě je v základní výbavě nov tempomat, lane assist, front assist, bluetooth, LED světla. A do paketů se naopak přesunul kožený volant a litá kola.

Uvidíme stejně až po zveřejnění cen. Style je podle mě poskládané velmi dobře. Jestli nepodělají příplatek, může se velmi dobře stát, že bude obdobně jako do FL Fabie nejprodávanější verzí.

před 9 hodinami, Martab napsal:

Nějaké fotky z FB
    image.thumb.png.4d5acc8b7da8b9f9669cdbca8dff8b36.pngimage.thumb.png.ed0af4c8c18518dac6a4105b2119c33d.pngimage.thumb.png.35381ac36d344f5aa1f7f71c59ec47ce.png

Ohledně světel. "Potkávací jsou LED a dálky halogen. Pak je varianta FullLED" což je dobrá zpráva

To je super pro mne idealni kombinace  zaklad, potkávací LED a dálky halogen proč to neni standart u všech aut nepotřebuji FullLED.  Mam akorat dotaz jak to ma udělaný  naklapění  jestli ručně nebo si važí zatižení 

@zbek To bohužel netuší, ale podle fotky interiéru to vypadá na ruční nastavování (vlevo pod volantem jde vidět nějaký ovladač).

20 minutes ago, bunicek said:

Dneska prodejce ve Škodovce říkal, že již mají objednanou Scalu s 1.5 tsi za cca 500tis. 

Jestli to je full výbava tak asi o. K. Jinak nic moc cena no.... Čekal jsem s 1.5tsi style cca 400/430tis pak by to mělo třeba pro mě smysl jako druhý vrak. 

Vždyť za nějakých kolem 430tos začínala Ibiza 1.5 TSI FR a to je o třídu níže, takže počítat za Scalu ve Style 1.5 TSI kolem 400tis je trochu bláhové... Současný Rapid s 1.4 TSI 92kW (pravda DSG) stál od 425 900 za Ambition a 460 900 za Style: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwiFhPnewLHfAhWQk4sKHa9PAygQFjACegQICxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.havex.cz%2F%3Fdownload%3D_%2Fskoda-cenik%2Frapid-cenik_31.1.pdf&usg=AOvVaw2UJIFeIE3wzrvJUXv6RIaQ

před 1 hodinou, zbek napsal:

To je super pro mne idealni kombinace  zaklad, potkávací LED a dálky halogen proč to neni standart u všech aut nepotřebuji FullLED.  Mam akorat dotaz jak to ma udělaný  naklapění  jestli ručně nebo si važí zatižení 

Právě proto. :D Vydělává se na příplatcích, ne holobytech za cenu "již od..." Naklápění je určitě ruční. Základní LED budou oholené na kost, podobně jako dosavadní low-xenony.

Edited by Twisted

16 minutes ago, Martab said:

Vždyť za nějakých kolem 430tos začínala Ibiza 1.5 TSI FR a to je o třídu níže, takže počítat za Scalu ve Style 1.5 TSI kolem 400tis je trochu bláhové... Současný Rapid s 1.4 TSI 92kW (pravda DSG) stál od 425 900 za Ambition a 460 900 za Style: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwiFhPnewLHfAhWQk4sKHa9PAygQFjACegQICxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.havex.cz%2F%3Fdownload%3D_%2Fskoda-cenik%2Frapid-cenik_31.1.pdf&usg=AOvVaw2UJIFeIE3wzrvJUXv6RIaQ

Máš pravdu. Bude to těch cca 470/500. Tím pádem pro mě 400/430. Aspoň že tak. 

Docela jsem zvedavej na oficiální ceník. 

Myslím, že zrovna low xenony 25W byly skvělým tahem od Škoda-Auto. Neskutečně to Rapida pozvedlo, o kvalitě osvětlení vozovky nemluvě.

Cena mě nepřekvapuje a pokud někdo přidá pakety, vyšplhá se ještě více. Trošku škoda absence NT.

• Like 1
    • Upvote 1

4 hours ago, Joker 85 said:

Neví někdo pohotovostní hmotnost?

podle motorizace a vybavy od 1240 do 1503. Je zapocitana hmotnost ridice 75kg.

• Upvote 1

Hmotnost  podobna jako Octavka , čekal jsem že to vic okostí . Octavka 4 se stane pro spousu lidi nedostupnou tak přejdou na Scala