Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

V ‎27‎.‎4‎.‎2019 na 15:55, Twisted napsal:

.... a motor týraný za studena.

 

Máš recht, Vždy, když jsem jel předváděčkou a prodejce řídil jako první, choval se jako debilní diletant. Od samého výjezdu s naprosto studeným motorem - od dvojky plný plyn a točky do 4500. Takže předváděčku nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda víc vadí, že není možnost mít vyhřívany volant, přední sklo a 4x sedačky hezky všechny položky dobromady. Trošku to je až směšný i když důvod je jasný. Hlavně že je možnost mít prosklenou střechu :smich:

Asi aby děti při mrznuti zadku měli výhled :kol-31:

A u loketní opěrka nejde nastavit výška ale co můžu mít virtuální kokpit který je dobrý pro mladou tak kvůli navigaci kterou určitě do školky a na nákupy využije :wallbash:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanHosTo byla ironie :doh

Což se bohužel nedá říct o tom že nejde mít vyhřívany všechny sedačky s volantem a předním sklem. 

To co je pro mě důležitější než nějaka  panoramatická střecha s elektricky ovládanou sluneční clonou a virtuálním kokpitem protože zrovna to já apsolutne nevyužiji mít nemůžu protože nelze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemožnost všeho ve výhřevu může souviset s nutností dodržet emisní normy... ?

 

@Joker 85 Vyhřívaný volant můžeš mít za jakékoliv situace a pak se jen můžeš rozhodnout podle preference jestli si dáš čelní sklo nebo zadní sedačky. 

Ironie budiš, ale stejně nesmyslná, proč by jsi někomu sebral jeden z nejlepších designových prvků jako je prosklená střecha nebo virtuál což je v dnešní době pomalu standart v moderních vozech. Věcma co spolu vůbec nesouvisí nelze argumentovat ani ze srandy. 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvit o standardu zrovna u Skodovek,o tom nejde mluvit ani ze srandy.

Kombinace těch vyhrevu je nesmysl.

 

k virtuálnímu kokpitu ,bez origo navigace k nicemu.

velky tablet bez navigace taktéž jen hračka 

To je stejne jako treba v Rapidu radio s Navi OK display beru

,ale bez navigace display k čemu k nicemu.

Panorama jako designových prvek,ano cena auta se opticky zvedne o 100 tis,

ale v malém autě jako je Scala ubere místo nad hlavou za jakou cenu.

Sam mužů hodnotit první měsíc děti půlku otevíraly pak je to přestalo bavit

ted je asi 6 let i zataženo roletka. Za me k nicemu a to ma 2.4 m2 a půlka jde otevřít.

Nov

 

Editováno: , autor: Novotka
Auto uprava
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A on tě někdo nutí si ty věci kupovat (panoramu, Virtualkokpit atd.)? Nebo tě někdo nutí kupovat Scalu? Zrovna u Škody (obecně koncernu) si člověk může do auta naskládat skoro co chce a tím si ho přizpůsobit, u korejských a japonských značek zase musí člověk kvůli jednomu prcku koupit celý balík výbavy. Prostě každý má nějaký přístup a zákazník si (naštěstí) může vybrat. Pokud chi třeba u i30 LED světla, musím koupit balík za 70tis, nebo Adaptivní tempomat v balíku za 90tis kde jsou věci co nepotřebuji (třeba) a nikomu to "nevadí", ale když ŠA nabízí panoramatickou střechu za samostatný příplatek, tak je to najednou problém? Neříkám, že Scala má nějak super výbavu a že se ceno podbízí, ale proč furt házet jen (v případě některých) špínu?

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Novotka u své Fábie jsem si teda nevšiml, že by pamorama nějak ubírala místo nad hlavou. Předokládám, že u Scaly to bude obdobné. Interiér to krásně prosvětlí ikdyž je roletka zatažená, světlo navozuje lepší náladu. Za slunečných dnů je pro oči mnohem příjemnější řídit s prosvětleným interiérem než v zatmaveném “pohřebáku” kde na tebe pere světlo je z čelního skla. 

 

Velká obrazovka bez integrované navigace slouží například k tomu abych na ní zrcadlil, pro většinu mnohem přívětivější, navigace z mobilu. U Scaly navíc bezdrátově. 

Jak jsem již psal o virtualkokpitu, tohle jsou technologie které do moderní doby patří. Pokud jsi konzervativní, Škodovka ti jde vstříc a nic z toho si pořizovat nemusíš. Tedy do té doby než to bude ve vynucených elektromobilech standartem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, MilanHos napsal:

Nemožnost všeho ve výhřevu může souviset s nutností dodržet emisní normy... ?

 

@Joker 85 Vyhřívaný volant můžeš mít za jakékoliv situace a pak se jen můžeš rozhodnout podle preference jestli si dáš čelní sklo nebo zadní sedačky. 

Ironie budiš, ale stejně nesmyslná, proč by jsi někomu sebral jeden z nejlepších designových prvků jako je prosklená střecha nebo virtuál což je v dnešní době pomalu standart v moderních vozech. Věcma co spolu vůbec nesouvisí nelze argumentovat ani ze srandy. 

Nikde jsem nepsal že by se neměla nabízet prosklená střecha nebo virtuální kokpit.

Je náhodou super že si to můžeš objednat. A jsou lidi co to ocení a chtějí. 

Takže vůbec nechápu tvoji reakci(?) :doh

 

Vyhřívaný volant mít můžu, ale zamrzí že k tomu nemůžu mít jak sklo tak sedačky pak není důvod se rozhodovat. 

A osobně bych byl rád kdyby to někdy šlo mít v jednom autě. 

Když zvlášť ty věci jdou ale dohromady ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Dnes se v Autosalonu rozplývali, jak je litr krásně utlumený - já mám tedy opačnou zkušenost, ale třeba to porovnával s Rapidem a s tím jsem čest neměl. Jinak nic extra, test ještě z Chorvatska.

Potkal jsem dnes poprvé jednu soukromou v modré Race Ambition na stříbrných 16'' a jak dnes pršelo, auto polozaflákané, takové obyčejné nevýrazné, jako kdyby se to už pár let vyrábělo. Chce to světlejší barvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Jan R. napsal:

Potkal jsem dnes poprvé jednu soukromou v modré Race Ambition na stříbrných 16'' a jak dnes pršelo, auto polozaflákané, takové obyčejné nevýrazné, jako kdyby se to už pár let vyrábělo. Chce to světlejší barvy. 

Přesně, když jsem modrou Race viděl na vizualizacích, případně na fotkách v "ateliéru", vypadala skvěle. Ale když se člověk koukne na modré Race na silnicích, tak ta barva dobře vypadá pouze na naleštěných autech. Jakmile je na ní trochu prachu/špíny, ztráci lesk a wow efekt. Ač ne velký příznivec bílé (milion korportátních aut) jsem nakonec volil Moon white. S tou bílou skvěle vyniknou křivky karoserie, koncová světla atd.

Btw. na Auta Živě vyšla docela obsáhlá recenze na 1.5 TSI se spoustou textu, fotek + tam jsou i videa z jízdy, kde lze vysledovat chování AP v D nebo S režimu, asistentů atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2019 na 15:55, Twisted napsal:

Ok, ale když se řekne předváděčka, vybaví se mi lak zprzněný myčkou a motor týraný za studena. To už je možná lepší nějaký vyřazený krátký operák.

 

Mimochodem, už stojí i u nás "na vsi." Ambition zepředu nevypadá vůbec zle.

20190427_134730.thumb.jpg.cc1ef3f8c2489e6e6a3eb5fffe8c6b4e.jpg

Šumperk?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...