Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

To červené je nějaká vize Rapida, ale stačí se podívat na zadní dveře, kde okno je až dozadu, ale spára dveří je v půlce toho zadního okna. Nehledě na to že většina z té vizualizace je jen současný Fabia.

 

To že RS bude je docela zajímavá zpráva, otázka je jaký do toho dají motor, pokud 2.0 TSI z Pola, tak to bude pěkné svezení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jestli to nebude stejné jako v tomto konceptu. A to 1,5tsi + elektro. Nicméně by to nebylo na škodu. Pokud bude nový Rapid - Škoda Spacebag, potom by RS verze mohla mít název čistě jenom Škoda RS :D

Popřípadě je ta motorizace pouze předzvěst plug in hybrid pro Octavii a Superb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su jenom zvědavej, kolik lidí si to Rapidí RS u nás koupí. Octavia RS před FL byla výhodná záležitost a jezdilo jich spousta. Po nárůstu ceny a implantaci dalších dvou očí jich nových vídám velmi málo. O třídu menší auto, na které mladí nemají, děti zbohatlíků do něho nesednou (nezaměňovat bohatý a zbohatlík), pro rodiny bude ve srovnání s OIII/IV malé a staří páprdi hromadně přesedají do "SUV" (protože najednou všechny bolí záda a blbě se jim do normálního auta nastupuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda Muzeum v Mladé Boleslavi od úterý 2. října do neděle 14. října exkluzivně vystavuje hliněný model konceptu Škoda Vision RS, prezentovaného právě v těchto dnech na autosalonu v Paříži.

Zdroj: https://autoroad.cz/zajimavosti/93970-chcete-videt-nejnovejsi-skodu-vision-rs-na-vlastni-oci-do-parize-kvuli-ni-nemusite

 

No, zastavím se tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se mi podařilo na D11 pronásledovat tři nové "Rapidy", červený, boky a stříbrný. Nefotil jsem, raději jsem se soustředil na jízdu a na koukání se. Poznatek o předních světlech, byly docela hodně odkrytý, že byl vidět skoro celý trojúhelník. DLR je linka na horním okraji světel přes celou šířku, samozřejmě je tam i blinkr. Jeden měl LED světla.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...